Ana SayfaKredilerFinansbank Ekim Ayı Kredi Faiz Oranlarını Düşürdü!

Finansbank Ekim Ayı Kredi Faiz Oranlarını Düşürdü!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarında aşağı yönlü revizyon gerçekleştirdi. Güncel faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanmak isteyen müşteriler için çeşitli vade seçenekleri de sunulmaktadır.

Bankacılık sektöründe yaşanan yoğun rekabetten vatandaşlar nasıl faydalanabileceklerinin hesabını yapmaktadırlar. Bu nedenle kredi kampanyalarını takip eden vatandaşlarımız en avantajlı oranları yakalayarak bu noktada kredilerini almak istemektedirler.

Kısa Vade Faiz Oranı 1,16 Seviyesine İndirildi

Finansbank müşteri taleplerini ve değişen piyasa koşullarını dikkate alarak ihtiyaç kredisi faiz oranlarında güncellemeye gitti. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar artık yüzde 1,16 faiz oranından faydalanabilmektedirler. Kredi faizlerini 1,20 seviyelerinden 1,16 düzeyine çeken banka; bu sayede daha geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlıyor. Acil ihtiyaçlarını gidermek isteyen vatandaşlarda bu durumdan istifade edecektir.

Kredilerin geri ödenmesinde 12 aydan 60 aya kadar vade seçenekleri sunan Finansbank; avantajlı faiz oranlarını ise 12 ay vade ile sınırlı tutmuştur. Kullanılmak istenen kredinin vadesi 24 aya çıktığında faiz oranı da bununla doğru orantılı olarak yükselerek 1,18 seviyesinde gerçekleşmektedir.

Vade Uzadıkça Faiz Artıyor!

Müşterinin aldığı krediyi 36 ayda ödemek istemesi durumunda karşılaşacağı faiz oranı 1,19 olmaktadır. Vade 48 aya çıktığında banka tarafından uygulanacak oranda 1,20 seviyesine ulaşmaktadır. 5 yıl süreye yayarak kredi ödemelerini gerçekleştirmek isteyen müşteriler için faiz oranı 1,27’dir.

Bununla birlikte kredi ödemelerinde banka tarafından 3 ay ertelemeli ödeme seçeneği de sunulmaktadır. Beklenmeyen masraflarla karşılaşan ve likidite sorunu yaşayan müşteriler kredi geri ödemelerini 3 ay erteleme seçeneğine sahip olacaklar. Bu özellikten yararlanmak isteyen müşterilerin faiz oranları –yine vade süresine göre değişkenlik göstermekte-  1,20 ile 1,60 bandında gerçekleşecektir.

Müşteriler Finansbank’tan 5.000 Türk Lirasından 50.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanabilmektedirler. Bunun için yapılması gereken Finansbank şubelerine şahsen müracaat etmektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...