Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi alacak olan banka, alımı Bursa, İzmir, İstanbul ve Antalya’daki şubeleri için gerçekleştirecek.

Türkiye İş Bankası, yayımladığı yeni bir ilanla banka personel alımları yapacağını açıkladı. Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi kadrosu için alım yapacak olan banka, bu personelleri İzmir, Antalya, bursa ve İstanbul şubelerinde görevlendirecek.

Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alım Şartları Neler?

Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alım Şartları Neler?
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alım Şartları Neler?
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ve detayları ilanda belirtilen bölümlerinden 31.07.2023 tarihine kadar mezun olmak.
 • 18 Mayıs 2023 tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,
 • Erkek adaylar için askerliğini 2023 Aralık dönemine kadar tecil ettirmiş olmak ya da 2023 Haziran dönemine kadar terhis olmuş olmak,
 • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,
 • Affa uğranmış olunsa bile herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak,
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımıyor olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak,
 • Daha önce başvurulan iş ilanlarında değerlendirme merkezi ve mülakat aşamasında başarısız olmamış olmak.

Aranan şartlara uygun olan adaylar, 18 Haziran 2023 tarihine kadar başvuruda bulunabilecektir. Banka sınavları ise online olarak gerçekleştirilecektir.

İşe Alım Süreci

Türkiye İş Bankası, aranan niteliklere uygun olan adayları banka sınavlarına tabi tutmaktadır. Bankanın işe alım süreciyse şu şekilde işleyecektir:

 • Başvuru
 • Genel Yetenek ve İngilizce Sınavı
 • Değerlendirme Merkezi ve İnsan Kaynakları Görüşmesi
 • Panel Mülakat
 • Sonuç

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Türkiye İş Bankası tarafından yayımlanan banka iş ilanlarına göre Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi pozisyonu için son başvuru tarihi 18 Haziran 2023’tür. Şartlara uygun olan adaylar bu süre zarfı içerisinde banka iş başvurusunu ik.isbank.com.tr üzerinden gerçekleştirecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak ik.isbank.com.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/kurumsal-musteri-iliskileri-yoneticisi-uzman-yardimcisi-2023UZY10

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.