Ana SayfaKredilerŞekerbank’tan Emekli Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

Şekerbank’tan Emekli Maaş Müşterilerine Özel İhtiyaç Kredisi

-

Şekerbank emeklilere özel düşük faizli kredi fırsatı sunuyor. Uygun maliyetli, kolay ödeme planları sunulup, hızlı finansman imkanı tanınıyor.

Şekerbank’tan Emeklilere Özel Kredi Faiz Oranlarıyla Kredi

Bankaların birçoğu belli bir yaşa kadar olan emeklilere ihtiyaç kredisi veriyor. Emekli kredisi alma yaşı genel olarak 80’dir diyebiliriz. Yani 80 yaşını geçmeyen emekliler rahat bir şekilde emekli kredisi alabiliyorlar. Emekli kredisini daha avantajlı bir kredi faiz oranıyla almak isteyenlerin maaş müşterisi olduğu bankaları tercih etmeleri gerekiyor. Zira tüm bankalar maaş müşterisi olan emeklilere çok daha düşük bir kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyorlar.

Şekerbank Emekli Kredisi ile Düşük Faiz Oranları

Şekerbank da emeklilere özel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Şekerbank emeklilere özel ihtiyaç kredisini almak isteyen emeklilerin maaşlarını Şekerbank üzerinden almaları gerekiyor. Maaşını Şekerbank üzerinden alan emekliler rahat bir şekilde kredi çekebilirler. Bu kredi için belirlenen kredi faiz oranına baktığımızda 48 ay vadeli 10 bin liralık bir kredi için geçerli olan oranın 1,89 olduğunu görüyoruz.

1,89 kredi faiz oranıyla emekli kredisi alan emekliler Şekerbank’a 10 bin liralık bir kredi için 50 lira tahsis ücreti öderler. Buna ek olarak Şekerbank 3. Kişilere ödenen tüm ücretleri kredi alan emekliye yansıtmaktadır.

Şekerbank emekli kredisine başvuru hakkı kazanmak için emekli maaşınızı Şekerbank’a taşıyabilir, hem krediye hak kazanabilir hem de bankadan promosyon alabilirsiniz. Yüzlerce şubesiyle hizmet veren Şekerbank kaliteli hizmetiyle dikkat çekiyor.

300 TL’den Başlayan Taksitler

10 bin liralık bir krediyi 48 ayda bankaya geri ödemek isteyen emekliler bu kredi için her ay 344 liralık ödemeyi Şekerbank’a yapmalılar. Dileyen emekliler kredi ödemesi yapmak üzere bankaya gitmemek için otomatik ödeme talimatı verebilirler. Emekli hesabı üzerinden verilen otomatik ödeme talimatı ücretsizdir, bu ödemeler için komisyon alınmaz. Bu ödeme sistemi sayesinde emeklilerin kredilerini ödemeleri için Şekerbank şubelerine gitmelerine de gerek kalmaz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol