Türkiye Ekonomi Bankası otomobil alma hayalleri kuranlar için cazip bir taşıt kredisi kampanyası açıkladı. Taşıt almak isteyen, ancak bunun için yeterli imkanı olmayanlara finansman imkanı 48 aya kadar uzayan vadelerde sunulmaktadır.

Azami Tutar 50.000 Türk Lirası

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından taşıt kredisi kullandırımı için belirlenen azami miktar 50.000 Türk Lirasıdır. Çekilen meblağ 12- 48 ay aralığında tercih edilebilecek herhangi bir süre içerisinde ödenebilecektir. Taşıt kredisinde vade ve tutara bağlı olarak faiz miktarı değişkenlik göstermemektedir. TEB bütün vade ve miktarlar için faizi 1,35 olarak belirlemiştir.

48 ay vadede 50.000 Türk Lirası kredi kullanmak isteyen müşteri; kredi geri ödemesini yaparken her ay yaklaşık 1.600 Türk Lirası taksit ödemesi yapacaktır. Kredinin yıllık maliyetinin müşteriye yansıması takriben yüzde 22,50 seviyesinde gerçekleşecektir.

Benim Arabam Sigortası

TEB kampanyadan yararlanmak isteyen müşterileri için “Benim Arabam” sigortası yaptırmalarını zorunlu tutmuştur.Benim Arabam sigortası aracınızı ve sizi kazalara karşı koruyan geniş kapsamlı bir sigortadır. Araçta oluşabilecek hasarların yanında aracı kullanan kişi ve yolcuları da muhtemel kazalara karşı koruma altına alır. 0 yaş otomobillerde 1 seneye kadar pert hasarlarda yeni ikame bedeli müşteriye aynen ödenmektedir. 0 yaş ve ağırlığı 3500 kg’yi geçmeyen hafif ticari araçlarda 6. aya kadar pert durumunda yeni ikame bedeli müşterilere ödenmektedir. Mini hasarlarda onarım hizmet bedeli tahsil edilmemektedir. Hukuksal Koruma hizmeti de poliçe kapsamında verilmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası bu poliçe için ne kadar ücret talep edeceğini müşterinin satın alacağı aracın cinsine ve özelliklerine göre belirlemektedir. Poliçe ücreti banka tarafından tek seferde kredi kullandırımı esnasında müşteriye yansıtılmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın