Sıfır Masraflı Kredi Ziraat Bankası’nda!

0

İhtiyaç kredisi kullanımlarında vatandaşlardan kesilen dosya masrafları müşteriler için en can sıkıcı durumların başında geliyor. Müşteriler daha çektikleri meblağa ulaşmadan yapılan kesintilerle karşı karşıya kalıyorlar.

Bu durumu dikkate alan Ziraat Bankası bütün vatandaşları memnun edecek bir kampanya hazırladı. Kampanya uyarınca müşterilerden masraf alınmayacak ve kullandırılan kredi miktarı müşterilere tam olarak ödenecektir.

48 Ay Vadeye Kadar Geri Ödeme Seçeneği

Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine 48 aya varan vadelerde geri ödeme seçeneği sunmaktadır. 6 aydan başlayan vade seçenekleri 48 aya kadar uzarken; her vade seçeneğinde geçerli olan faiz oranı 1,30’dur.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerden kredi tahsis ücreti alınmayacaktır. Ayrıca müşterilere hayat sigortası ücreti de yansıtılmayacak olup bu ücretler kredi geri ödemelerinde aylık taksitlerde tahsil edilecektir.

Masrafsız İhtiyaç Kredisi İçin Gereken Belgeler ve Şartlar

Ziraat Bankası masrafsız kredi için müşterilerden; başvuru formu, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi, çalışma durumuna göre gelir belgesi talep etmektedir. Ayrıca serbest meslek erbabı için; bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi, tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi/gazeteleri fotokopisi istenen belgeler arasındadır. Bununla birlikte banka gerek gördüğü taktirde müşterilerinden kefil isteyebilmektedir.

Azami Tutar 50.000 Türk Lirası

Masrafsız tüketici kredisi kapsamında kullanılabilecek maksimum tutar 50.000 Türk Lirası olarak tayin edilmiştir.  Örneğin 50.000 Türk Lirası kredi kullanan müşteri, bu krediyi 48 ayda geri ödemek isterse aylık 1.550 Türk Lirası taksitlerle karşılaşacaktır. Daha az meblağ krediyi farklı vadelerde kullanmak isteyen müşteriler için ödeme planı Ziraat Bankası Şubelerince yapılacaktır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın