Ana SayfaKredilerSıfır Masraflı Kredi Ziraat Bankası’nda!

Sıfır Masraflı Kredi Ziraat Bankası’nda!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  İhtiyaç kredisi kullanımlarında vatandaşlardan kesilen dosya masrafları müşteriler için en can sıkıcı durumların başında geliyor. Müşteriler daha çektikleri meblağa ulaşmadan yapılan kesintilerle karşı karşıya kalıyorlar.

  Bu durumu dikkate alan Ziraat Bankası bütün vatandaşları memnun edecek bir kampanya hazırladı. Kampanya uyarınca müşterilerden masraf alınmayacak ve kullandırılan kredi miktarı müşterilere tam olarak ödenecektir.

  48 Ay Vadeye Kadar Geri Ödeme Seçeneği

  Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine 48 aya varan vadelerde geri ödeme seçeneği sunmaktadır. 6 aydan başlayan vade seçenekleri 48 aya kadar uzarken; her vade seçeneğinde geçerli olan faiz oranı 1,30’dur.

  İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerden kredi tahsis ücreti alınmayacaktır. Ayrıca müşterilere hayat sigortası ücreti de yansıtılmayacak olup bu ücretler kredi geri ödemelerinde aylık taksitlerde tahsil edilecektir.

  Masrafsız İhtiyaç Kredisi İçin Gereken Belgeler ve Şartlar

  Ziraat Bankası masrafsız kredi için müşterilerden; başvuru formu, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi, çalışma durumuna göre gelir belgesi talep etmektedir. Ayrıca serbest meslek erbabı için; bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi, tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi/gazeteleri fotokopisi istenen belgeler arasındadır. Bununla birlikte banka gerek gördüğü taktirde müşterilerinden kefil isteyebilmektedir.

  Azami Tutar 50.000 Türk Lirası

  Masrafsız tüketici kredisi kapsamında kullanılabilecek maksimum tutar 50.000 Türk Lirası olarak tayin edilmiştir.  Örneğin 50.000 Türk Lirası kredi kullanan müşteri, bu krediyi 48 ayda geri ödemek isterse aylık 1.550 Türk Lirası taksitlerle karşılaşacaktır. Daha az meblağ krediyi farklı vadelerde kullanmak isteyen müşteriler için ödeme planı Ziraat Bankası Şubelerince yapılacaktır.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.