Taksiciye ve Servisçiye Özel Masrafsız Kredi Şekerbank’ta

0

Bankalar kredi kampanyalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Öyle ki; hemen her meslek dalı için özel düzenlenmiş kredi kampanyalarıyla karşılaşmak mümkün. Şekerbank bu tür kredi halkasına bir yenisini daha ekledi.

Şehir içi taşımacılık yapan ticari taksiler ve özel servisler için kredi kampanyası Şekerbank tarafından duyuruldu. Krediye konu taşıtların şehir içi taşımacılığında kullanılacak olması kampanyadan yararlanmak için ön şart niteliğindedir.

60 Aya Kadar Vade Seçeneği

Şekerbank tarafından “Şehir İçi Yolcu Taşımacılığına Özel Kredi Kampanyası” kapsamında 60 aya varan vade imkanı sunulmaktadır. Vade seçeneğine bağlı olarak kredi faiz oranı farklılık göstermektedir.

Banka, müşterisinin gelirlerinin azaldığı zamanlarda kullanması için her yıl 3 aya kadar ödemesiz dönem seçeneği sunmaktadır. Bu seçenek özellikle okulların tatilde olduğu yaz aylarında kullanılmak üzere öğrenci servisi esnafı için fırsat niteliğindedir. Müşteriler isterlerse aylık sabit taksitlerle de kredilerini geri ödeme imkanına sahiptirler.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

100.000 Türk Lirasına Kadar Dosya Masrafı Yok

Şekerbank tarafından 4 ayrı vade seçeneği uyarınca düzenlenen kredi kampanyasında faizlerde vadelere göre belirlenmektedir. 0- 18 ay arası vade ile kredi kullanmak isteyen müşteriler aylık yüzde 0,99 oranından faydalanarak kredi kullanabileceklerdir. 18- 36 ay vade aralığında uygulanacak olan faiz oranı 1,24 seviyesine çıkmaktadır. 36- 48 ay aralığında kredi kullanmak isteyen müşteriler için aylık faiz oranı 1,34 seviyesinde gerçekleşecektir. Vade süresi 48- 60 ay aralığına ulaştığında ise kredi faiz oranları da kampanya özelinde en yüksek seviyesi olan 1,39 noktasına ulaşmaktadır.

100.000 Türk Lirası Üzeri Kredi Masraflı

Kredi kampanyasından faydalanarak taksi plakası yahut servis aracı gibi maliyetli harcamalar yapmak isteyen müşterilerin dikkat etmesi gereken bir husus mevcut. Şekerbank 100.000 Türk Lirası üzeri kredi kullanımlarında müşterilerinden binde 7,5 oranında dosya masrafı tahsil etmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın