Ana SayfaGündemTaksiciye ve Servisçiye Özel Masrafsız Kredi Şekerbank’ta

Taksiciye ve Servisçiye Özel Masrafsız Kredi Şekerbank’ta

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Bankalar kredi kampanyalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Öyle ki; hemen her meslek dalı için özel düzenlenmiş kredi kampanyalarıyla karşılaşmak mümkün. Şekerbank bu tür kredi halkasına bir yenisini daha ekledi.

  Şehir içi taşımacılık yapan ticari taksiler ve özel servisler için kredi kampanyası Şekerbank tarafından duyuruldu. Krediye konu taşıtların şehir içi taşımacılığında kullanılacak olması kampanyadan yararlanmak için ön şart niteliğindedir.

  60 Aya Kadar Vade Seçeneği

  Şekerbank tarafından “Şehir İçi Yolcu Taşımacılığına Özel Kredi Kampanyası” kapsamında 60 aya varan vade imkanı sunulmaktadır. Vade seçeneğine bağlı olarak kredi faiz oranı farklılık göstermektedir.

  Banka, müşterisinin gelirlerinin azaldığı zamanlarda kullanması için her yıl 3 aya kadar ödemesiz dönem seçeneği sunmaktadır. Bu seçenek özellikle okulların tatilde olduğu yaz aylarında kullanılmak üzere öğrenci servisi esnafı için fırsat niteliğindedir. Müşteriler isterlerse aylık sabit taksitlerle de kredilerini geri ödeme imkanına sahiptirler.

  100.000 Türk Lirasına Kadar Dosya Masrafı Yok

  Şekerbank tarafından 4 ayrı vade seçeneği uyarınca düzenlenen kredi kampanyasında faizlerde vadelere göre belirlenmektedir. 0- 18 ay arası vade ile kredi kullanmak isteyen müşteriler aylık yüzde 0,99 oranından faydalanarak kredi kullanabileceklerdir. 18- 36 ay vade aralığında uygulanacak olan faiz oranı 1,24 seviyesine çıkmaktadır. 36- 48 ay aralığında kredi kullanmak isteyen müşteriler için aylık faiz oranı 1,34 seviyesinde gerçekleşecektir. Vade süresi 48- 60 ay aralığına ulaştığında ise kredi faiz oranları da kampanya özelinde en yüksek seviyesi olan 1,39 noktasına ulaşmaktadır.

  100.000 Türk Lirası Üzeri Kredi Masraflı

  Kredi kampanyasından faydalanarak taksi plakası yahut servis aracı gibi maliyetli harcamalar yapmak isteyen müşterilerin dikkat etmesi gereken bir husus mevcut. Şekerbank 100.000 Türk Lirası üzeri kredi kullanımlarında müşterilerinden binde 7,5 oranında dosya masrafı tahsil etmektedir.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.