Anadolubank’tan Düşük Faizli Kefilsiz Konut Kredisi

0

Anadolubank Konut Kredisi Kampanyası

Ev sahibi olmak isteyenler konut kredisi almak için Anadolubank’ı tercih edebilirler. Konut kredisi paketini düşük kredi faiz oranıyla sunan Anadolubank kredinin geri ödemesi için tüketicilere esnek vade seçenekleri sunuyor. Anadolubank konut kredisi kampanyasından faydalanırken evvela ekspertiz yaptırmanız gerekiyor. Eğer almak istediğiniz kredi miktarı evin ekspertiz değerinin yarısıysa kefilsiz olarak konut kredisi alabiliyorsunuz. Standart şartlarda kredinin miktarı evin ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar yükselebilir.

Anadolubank konut kredisi faiz oranları kredi için talep edilen vadeye göre değişiklik gösterebiliyor. Başvurunuzu yaptığınız Anadolubank şubesinde bu konude detaylı bilgi alabilirsiniz.

Krediye başvuruda bulunmak için gerekli belgelerle birlikte Anadolubank şubelerine uğramanız gerekiyor. Kimlik belgeniz ve fotokopisi, gelir belgesi, evin tapusu ile başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz.

Uygun kredi faiz oranlarıyla sizlere sunulan bu kredi kampanyasının vade seçeneklerini incelediğimizde kredi için 120 aya kadar vade talep edilebildiğini görüyoruz. 10 yıl vadeli olarak evinizin ekspertiz değerinin yüzde 75’i kadar konut kredisi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Anadolubank konut kredisi için bankaya bazı masrafları ödemeniz gerekiyor. 3. Kişilere ödenecek olan tüm ücretler Anadolubank tarafından tüketicilere yansıtılır. Kredi için kredi miktarı üzerinden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti alınır, konut için yapılacak olan sigortanın prim bedelleri de tüketicilere yansıtılır. Ayrıca evin durumuna göre değişiklik gösteren ekspertiz ücretini de kredi alan kişilerin ödemesi gerekiyor.

100 bin liralık Anadolubank konut kredisi paketi için talep edilebilecek olan maksimum vade 120 aydır. 120 ay vadeli olarak bu krediyi alan kişiler aldıkları 100 bin lira için bankaya her ay 1427 lira taksit ödemesi yaparlar. Bu durumda 100 bin liranın 10 yıl içindeki toplam geri ödeme miktarı 71 bin 333 lira olacaktır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın