26 Mayıs Salı 2020
Ana Sayfa Kariyer Garanti Bankası, eleman, uzman, yetkili Alımları

Garanti Bankası, eleman, uzman, yetkili Alımları

Garanti Bankası, eleman, uzman, yetkili Alımları 

Garanti Bankasıiş ilanları yayınlanmaya başladı! 

Ülkemizin önde gelen ve tartışmasız lider bankalar arasında yer alan Garanti Bankası 2015 personel alımlarına başladı.  

2012 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde Şube ve Genel Müdürlük kadrolarını genişleterek, bir çok departmanda yeni çalışma arkadaşlarına kariyer fırsatları sunmaktadır. “Garanti’li Kariyer” kelimesinin anlamına uygun olarakl hareket eden banka, yeni başlatan ve mevcut çalışanlarına bir çok kariyer fırsatı ve sosyal olanaklar sağlamaktadır.  

Hedefiniz nedir ?  

Genel Müdürlük mü? Şube Müdürlüğü mü ? yoksa ben belli bir alan da uzman olayım, bu bana şimdilik yeter mi diyorsunuz ? Garanti Bankası tüm bu düşüncelerinize önem veriyor ve sizi kabiliyetinize uygun departmanlar ve pozisyonlar da görevlendiriyor.  

2015 ile birlikte yeni kadrolarını yayınlamaya başlayarak genç yetenekleri mülakat ve sınav süreçlerine tabii tutmaktadır.  Garanti Bankası Elemanpersoneluzman ve yetkili pozisyonları ile ilgili ilanları sayfamızdan her gün takip edebilirsiniz. 

Şuanda Türkiye Geneli personel alımları bulunan Garanti Bankası başvuruları takiben kısa sürede adaylarla iletişime geçmektedir. Şubelerde gişe, operasyon, Bireysel ve Ticari Satış Temsilcisi ilanları yanı sıra, kalifiye eleman alımları da mevcuttur.  

Lise mezunu, MYO mezunu ve elbette 4 yıllık üniversitelerin işletme, iktisat, ekonomi, bankacılık gibi alanında bölüm mezunlarına yönelik bir çok iş ilanı bulunmaktadır.  

Garanti’li Kariyer için size uygun ilanlara başvurabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,717BeğenenlerBeğen
11,322TakipçilerTakip Et
19TakipçilerTakip Et
2,448TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler