Garanti Bankası’ndan Düşük faizli Sonbahar Kredisi

0

Garanti Bankası Sonbahar Özel İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin ikinci büyük bankası olan Garanti Bankası sonbahara özel düşük faizli sonbahar kredisi kampanyası başlattı. Esnek vade seçenekleri ve düşük faizli ihtiyaç kredisiyle ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren Garanti Bankası sonbahar kredisini müşterilerinin beğenisine sundu. Sizde çok kolay bir şekilde başvurarak Garanti bankası sonbahar kredisinden yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası ihtiyaç sahiplerine sonbahar kredisiyle 48 aya varan vade ile kredi imkânı sunuyor. Garanti Bankası sonbahar kredisinin faiz oranları kredinin vadesine ve çekilen kredi miktarına göre değişiklik gösteriyor. İhtiyaç sahiplerinin yüzünü güldüren sonbahar özel ihtiyaç kredi kampanyasıyla 48 ay gibi esnek bir vade seçeneğiyle 100000 TL’ye varan kredi imkânından yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Sonbahar kredisinin vadesini 36 ay olarak belirlerseniz ve 10000 TL çekerseniz krediniz 1,50 faiz oranından işlem görecektir. Bu durumda çektiğiniz kredinin yıllık toplam maliyet oranı %21,97 olacaktır ve bankaya aylık ödeyeceğiniz tutar 379,54 TL bankaya toplam ödeyeceğiniz tutar ise 13724,24 TL olacaktır. Garanti Bankası da çoğu banka gibi ihtiyaç kredilerinde hayat sigortası istemektedir, hayat sigortası primleri kişinin cinsiyetine, yaşına ve kredinin vadesine göre değiştiği için yıllık toplam maliyet oranı ve bankaya ödenecek toplam veya aylık tutar değişiklik gösterebilir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Garanti Bankası’nın teminat, banka komisyonu ve kefil istemeyen sadece hayat sigortası isteyen sonbahar kredisi kampanyasına çok kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. Yanınıza nüfus cüzdanı veya dengi bir belge ve çalışma durumunuzu gösteren belge alarak en yakın Garanti Bankası şubesine giderek sonbahara özel ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın