Denizbank’tan İpotekli İhtiyaç Kredisi

0

Denizbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Denizbank sayesinde ihtiyacınız olan finansmanı kısa sürede alabiliyorsunuz. Denizbank ihtiyaç kredisi paketleri arasında standart ihtiyaç kredisi paketlerinin yanı sıra ipotekli ihtiyaç kredisi fırsatı da yer alıyor. Standart ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler kefil gösterirken ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin kefil göstermeleri gerekmiyor. Bunun yerine sahip olunan bir gayrimenkul ipotek ettiriliyor.

Denizbank’ın ilgili kredi kampanyasını incelediğimizde bu kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranının yüzde 1,52 olduğunu görüyoruz. Kredi faiz oranı bu şekilde belirlenmiş olan ihtiyaç kredisi kampanyasının diğer seçenekleri standart ihtiyaç kredileriyle aynı.

Eğer Denizbank sayesinde ipotekli ihtiyaç kredisi alırsanız bu kredi için bankadan 48 aya kadar vade talep edebilirsiniz. Bankadan talep edebileceğiniz minimum vade seçeneği ise 1 aydır.

İpotekli ihtiyaç kredisi kampanyası için sizlerden kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ancak bu krediden faydalanmak isteyenlerin ipotek tesis bedelini ödemeleri gerekiyor. İpotek tesis bedeli ipotek edilecek gayrimenkule göre değişiklik gösterebilir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Yüzde 38,24 yıllık maliyet oranıyla sizlere sunulan bu kredi kampanyasından 5 bin liralık bir kredi aldığınızda bu krediyi 48 aya kadar vadeli olarak geri ödeme hakkınız bulunuyor. 48 ayda aldığınız 5 bin liralık krediyi geri ödemek isterseniz bankaya her ay ödemeniz gereken miktar 159 lira olacaktır. Yani aldığınız 5 bin liralık krediyi bu şekilde ödediğinizde bankaya toplamda 7 bin 627 liralık ödeme yapmış olursunuz.

Krediye başvuru için şubeleri tercih ettiyseniz kimlik belgeniz, gelir belgeniz, tapu ile birlikte şubelere başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu olumlu ise krediniz birkaç dakika sonra hesabınıza aktarılacaktır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın