Ana SayfaKredilerDenizbank’tan İpotekli İhtiyaç Kredisi

Denizbank’tan İpotekli İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Denizbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

  Denizbank sayesinde ihtiyacınız olan finansmanı kısa sürede alabiliyorsunuz. Denizbank ihtiyaç kredisi paketleri arasında standart ihtiyaç kredisi paketlerinin yanı sıra ipotekli ihtiyaç kredisi fırsatı da yer alıyor. Standart ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler kefil gösterirken ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin kefil göstermeleri gerekmiyor. Bunun yerine sahip olunan bir gayrimenkul ipotek ettiriliyor.

  Denizbank’ın ilgili kredi kampanyasını incelediğimizde bu kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranının yüzde 1,52 olduğunu görüyoruz. Kredi faiz oranı bu şekilde belirlenmiş olan ihtiyaç kredisi kampanyasının diğer seçenekleri standart ihtiyaç kredileriyle aynı.

  Eğer Denizbank sayesinde ipotekli ihtiyaç kredisi alırsanız bu kredi için bankadan 48 aya kadar vade talep edebilirsiniz. Bankadan talep edebileceğiniz minimum vade seçeneği ise 1 aydır.

  İpotekli ihtiyaç kredisi kampanyası için sizlerden kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ancak bu krediden faydalanmak isteyenlerin ipotek tesis bedelini ödemeleri gerekiyor. İpotek tesis bedeli ipotek edilecek gayrimenkule göre değişiklik gösterebilir.

  Yüzde 38,24 yıllık maliyet oranıyla sizlere sunulan bu kredi kampanyasından 5 bin liralık bir kredi aldığınızda bu krediyi 48 aya kadar vadeli olarak geri ödeme hakkınız bulunuyor. 48 ayda aldığınız 5 bin liralık krediyi geri ödemek isterseniz bankaya her ay ödemeniz gereken miktar 159 lira olacaktır. Yani aldığınız 5 bin liralık krediyi bu şekilde ödediğinizde bankaya toplamda 7 bin 627 liralık ödeme yapmış olursunuz.

  Krediye başvuru için şubeleri tercih ettiyseniz kimlik belgeniz, gelir belgeniz, tapu ile birlikte şubelere başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu olumlu ise krediniz birkaç dakika sonra hesabınıza aktarılacaktır.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  64TakipçilerTakip Et
  2,239TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Türkiye İş Bankası Risk Yönetimi ve Kredi Analitiği Uzmanı Alacak!

  Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilanla personel alımı...

  Kuveyt Türk Gezici Gişe Yetkilisi Alımı Gerçekleştirecek!

  Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka iş ilanları kapsamında yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana...

  Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

  Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını...

  Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

  Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

  Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

  Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

  Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

  Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...