TEB’den Ayakları Yerden Kesecek Araç Kredisi

0

Türk Ekonomi Bankası’ndan(TEB) Taşıt Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan ayakları yerden kesen araç kredisi kampanyasıyla artık herkes kolayca otomobil sahibi olabilir. Esnek vade seçenekleri ve düşük faiz oranıyla TEB taşıt kredisini kullanarak sizde artık otomobil sahibi olabilirsiniz. En yakın TEB şubesine giderek başvuru yapabileceğiniz TEB taşıt kredisi kampanyasını kaçıramayın taksi parasında, toplu taşıma derdinden kurtulun.

TEB düşük faizli araç kredisi kampanyasıyla araç sahibi olmak isteyenlere 48 aya varan vade imkânıyla ve %70 kredilendirme oranıyla kesesini rahatlatıyor. TEB esnek vade seçenekli taşıt kredisini 1,35 faiz oranı üzerinden müşterilerinin onayına sunuyor. Aynı zamanda TEB kredi faizinin vadesi boyunca piyasadaki faiz oranlarındaki değişmeden etkilenmeyeceğini ve sabit kalacağının taahhüdünü de veriyor.

TEB araç kredisi kampanyasından 1,35 faiz oranından 24 ay vadeli 10000 TL kredi alarak yararlanırsanız kredinizin yıllık maliyet toplam oranı %19,96 olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz tutarsa 506,23 TL olacaktır. Fakat TEB araç kredisi kampanyasından yararlanacak kişiye hayat sigortası yapmaktadır. Hayat sigortası primi kişinin yaşına, cinsiyetine ve kredinin vadesine göre değişmektedir.

TEB’in taşıt kredisinden yaralanabilmeniz için teminat olarak araç rehini vermeniz gerekir. Bunun dışında TEB kefil istememektedir. Aynı zamanda TEB taşıt kredisinde komisyon almazken kredinin binde beşi kadar dosya masrafı almaktadır.

TEB taşıt kredisinden yararlanabilmek için en yakın TEB şubesine yanınıza nüfus cüzdanı veya dengi bir belge, gelir belgesi, serbest meslek erbabıysanız veya şirket sahibiyseniz son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi ve alınacak aracın proforma faturasıyla gidebilrisiniz. 

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version