Yapı Kredi’den Herkesi Ev Sahibi Yapacak Konut Kredisi

0

Ev Sahibi Olmak İsteyenler Krediniz Yapı Kredi’den

İnsanların daha kolay şartlarda konut sahibi olabilmesi için kurulan Yapı Kredi kiracıları ev sahibi yapacak kredi kampanyası başlattı. Türkiye’nin ilk özel banaksı olma unvanını da taşıyan Yapı Kredi’den ev sahibi olmak isteyenlere düşük faiziyle ve esnek vade seçenekleriyle kaçırılmaması gereken konut kredisi.

Siz de hayallerinizi süsleyen bir eve sahip olmak istiyorsanız, artık bu hayalinizi ertelemeyin sloganıyla yola çıkan Yapı kredi ev sahibi olmak isteyenler için 120 aya varan vade seçenekleri ve 1,12 faiz oranıyla konut kredisi kampanyası başlattı. Aynı zamanda Yapı Kredi konut kredisi kampanyasında evin ekspertiz değerinin %80 varan kredi miktarından yararlanma fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi konut kredisinde esnek vade ve düşük faiz oranının yanında taksit ödemelerinin zamanını ve miktarını müşterilerinin inisiyatifine bırakıyor. Aynı zamanda müşterilerinin ara ödeme ve kredinin tamamını ödememe şansıda veriyor ve tek başına ev alma imkânına sahibi olmayan kişilere iki kişi ortak kredi kullanma şansı da veriyor. Bunlarla beraber konut kredisi kampanyasından yarılabileniz için vade sonunda 70 yaşını geçmemeniz gerekiyor.

120 ay vade ve 100000 TL miktarında konut kredisi kullanırsanız kredinizin yıllık toplam maliyet oranı %14,6831 olacaktır. Kredinizin taksit tutarı ise 1519,17 TL olacaktır. Kredinizin toplam masrafı 1313,38 Tl olacaktır. Toplam maliyetin içinde tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti ve DASK primi bulunmaktadır. DASK primi konutun özelliklerine göre değişiklik gösterdiği için toplam masraf kaleminde farklılık gösterebilir.

Yapı Kredi konut kredisine yanınıza nüfus cüzdanı veya dengi bir belge, gelir belgesi, ikametgah belgesi, satın alınacak konutun tabusunun fotokopisini alarak en yakın Yapı Kredi şubesinden başvurabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın