Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranları 0,95’e Düştü!

0

Yapı Kredi’den Düşük Faiz Oranlı Ev Kredisi

Konut kredisi faiz oranları 1 puanın daha üstünde olan Yapı Kredi bu faiz oranlarını güncelleyerek 1 puanın altına düşürdü. Böylece Yapı Kredi Bankası aracılığıyla uzun vadeli konut kredisi almak isteyenler de artık düşük kredi faiz oranlarıyla kredi alabilecekler. Bankaya kredi başvurusu yapmak istiyorsanız gerekli belgeleri de yanınıza alarak size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz.

Yapı Kredi düşük faizli konut kredisi kampanyası için belirlenen güncel kredi faiz oranı 0,95 olarak belirlendi. Bu bağlamda Yapı Kredi Bankası aracılığıyla kredi alan kişiler bir hayli düşük bir kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi almış olacaklar.

Yapı Kredi Bankası müşterilerine sunmuş olduğu bu kredi paketi için esnek ödeme seçeneklerini de yine müşterilerine sunuyor. Bu krediyi alan kişiler 120 aya kadar vade talep ederek aldıkları krediyi 10 yıl içinde bankaya geri ödeyebilirler.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Yapı Kredi konut kredisi paketinden faydalanan kişiler yüzde 0,5 kredi tahsis ücreti, ekspertiz bedeli ve konut sigortası bedelini krediyi almadan öderler. Eğer krediden önce bu masraflar ödenmezse krediden kesinti yapılır. Bu durumda talep ettiğiniz krediyi kesintisiz olarak alamazsınız.

Yapı Kredi konut kredisi kampanyasına başvuru yapmak için gelir belgeniz, almak istediğiniz evin tapusu ve kimliğinizle birlikte size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayabilirsiniz.

Yapı Kredi konut kredisi paketinden faydalanarak 100 bin lira kredi alıp krediyi 120 ayda geri ödemek istediğinizi varsayarsak aldığınız kredi için bankaya her ay 1400 liralık bir ödeme yapmanız gerekir. Bu şekilde toplamda 169 bin 222 liralık bir ödeme yaparak kredi borcunuzdan kurtulabiliyorsunuz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın