İng Bank’tan Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi

0

İNG BANK’tan Düşük Kredi Faiz Oranıyla Kredi

Birçok banka ortalamanın üzerinde kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi verirken İNG BANK kişiye özel kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor. Bu bağlamda İNG BANK ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yüzde 0,99’dan başladığını söyleyebiliriz. Yüzde 0,99 kredi faiz oranıyla sizlere sunulan bu kredi kampanyasından faydalanmanız durumunda bankadan 48 aya kadar vade talep edebileceksiniz. Yani aldığınız ihtiyaç kredisi için belirlenen vade seçenekleri arasında en uzun olanı 48 aydır.

Düşük kredi faiz oranlarıyla sunulan bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için şubeye gitmeniz gerekmiyor. Dilerseniz hemen internet üzerinden de bir başvuru yapabiliyorsunuz. İnternet üzerinden yapmış olduğunuz başvurunun olumlu bir şekilde sonuçlanması durumunda kredinizi bankaya hiç gitmeden direkt olarak hesabınıza alabilirsiniz.

İNG BANK ihtiyaç kredisi kampanyasına şubelerden başvuru yapacaksanız gelir belgenizi ve kimliğinizi de yanınıza almalısınız. İNG BANK maaş müşterisi olanların gelir belgesi sunmalarına gerek yoktur.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Oldukça düşük kredi faiz oranlarıyla alabileceğiniz bu kredi paketinden herkes farklı limitlerde faydalanabiliyor. En fazla ne kadar kredi çekebileceğiniz öğrenmek istiyorsanız İNG BANK şubelerinden bunu öğrenebilirsiniz.

Eğer İNG BANK ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak bu bankadan 20 bin liralık bir krediyi 12 ay vadeyle, yani 1 yıl içinde geri ödemek kaydıyla çekerseniz bankaya her ay 1798 lira ödeme yapmanız gerekir. Her ay 1798 lira ödeme yaptığınızda 12 ayın toplamında bankaya ödemiş olacağınız miktar 21 bin 677 lira olacaktır. Yani 20 bin liralık kredi için fazladan ödemeniz gereken miktar sadece bin 677 liradır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın