Ana SayfaKredilerİş Bankası Tüketici Kredisi

İş Bankası Tüketici Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  İş Bankası geniş şube ve atm ağı ile Türkiye’nin önde gelen bankalarından. Bankanın kolay ulaşılabilir olması müşterileri tarafından tercih edilme oranını artırmaktadır. Banka da çeşitli kredi kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

  Bu bağlamda tüketici kredisi kampanyası düzenleyen İş Bankası; müşterileri için üç farklı faiz oranı belirlemiş durumda. Faiz oranları, müşterinin çekmek istediği kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir.

  48 Aya Kadar Vade Seçeneği, Üç Farklı Faiz Oranı

  Tüketici kredisi kampanyası kapsamında 3.000 Türk Lirası ile 15.000 Türk Lirası arasında kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için İş Bankası aylık yüzde 1,32 oranında faiz belirlemiş durumdadır.

  Bu seçenekten yararlanarak 10.000 Türk Lirası kredi kullanarak 48 ay vadede geri ödemek isteyen vatandaşın aylık taksit tutarı 300 Türk Lirası olacaktır. Yani kredi geri ödemeleri için günlük 10 lira birikim yapması gerekecektir.

  15.000 Türk Lirası ile 25.000 Türk Lirası arasında kredi kullanmak isteyen bir müşteri için banka aylık yüzde 1,25 oranında faiz tayin etmiştir. Bu seçenekten yararlanarak 20.000 Türk Lirası kredi kullanmak isteyen bir müşteri 48 ay vade ile bankaya her ay 590 lira taksit ödeyecektir.

  25.000 Türk Lirası üzerinde kredi kullanmak isteyen bir müşteri için banka aylık yüzde 1,20 oranında faiz oranı belirlemiştir. Bu durumda İş Bankası’ndan 30.000 Türk Lirası kredi kullanarak 48 ay vade seçeneğinde geri ödemek isteyen müşterinin aylık taksit tutarları 870 Türk Lirası olacaktır.

  Bütün seçeneklerde banka tarafından; kullanılan kredinin binde beşi oranında kredi tahsis ücreti müşteriden tahsil edilmektedir. Ayrıca hayat sigortası poliçe primi de müşteriye yansıtılmaktadır.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  64TakipçilerTakip Et
  2,238TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

  Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

  QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

  Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

  Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

  TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

  Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

  Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

  TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

  TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...