Kaynak Holding’in Bütün Şirketleri Artık Devletin!

0

Fetö Operasyonları kapsamında kayyum atanan Kaynak Holding çatısı altında faaliyet gösteren şirketler tamamen devlete geçti. TMSF’ye (Tasarruf Mevduatları Sigorta Fonu) devredilen şirketlerin ihale usulü ile satılması bekleniyor.

Tam 44 Şirket!

Körfez Yayınları Basım Yayın Bilgisayar Yazılım Reklam Turizm Özel Eğitim ve Pazarlama, Mizan Eğitim İşletmeleri Ticaret AŞ., Hale Eğitim Hizmetleri ve Pazarlama Sanayi Ticaret AŞ., Hisar Eğitim Turizm Sanayi Dış Ticaret AŞ., Işık Medya Planlama Pazarlama Reklamcılık Filmcilik Sanayi ve Ticaret AŞ., Manolya Eğitim Hizmetleri Ticaret AŞ., Nema Eğitim Öğretim İşletmeleri AŞ., Sema Eğitim Hizmetleri AŞ., Erguvan Kurumsal Destek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret AŞ., Mars Eğitim İşletmeleri Ticaret AŞ., Fetih Öğretim İşletmeleri AŞ., Hamle Oto Kiralama Danışmanlık ve Güvenlik Ticaret AŞ., İttifak Eğitim Hizmetleri Ticaret AŞ., Okulum Öğretim İşletmeleri AŞ., Sarıyer Işık Eğitim Hizmetleri Ticaret AŞ., Söğüt Öğretim İşletmeleri AŞ., Vifak Eğitim İşletmeleri Ticaret AŞ., Erfa Mühendislik Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret AŞ, Ertur Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ, Nurpak Boya Apre Sanayi ve Ticaret AŞ, Nur Tekstil Boya Apre Sanayi ve Ticaret AŞ, Optimum Gaz Teknolojileri Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ, Yeni Dünya Sağlık Hizmetleri AŞ, Yenbu Makine Sanayi ve Ticaret AŞ, Gözütoklar Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ, Gözütoklar Dış Ticaret LTD. ŞTİ, Gözütoklar Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, Çelikeller Yapı ve Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret AŞ, Çetin Makine Hırdavat İnşaat Ortopedi Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ, Işık Yayıncılık Ticaret AŞ, Sürat Basım Yayın Reklamcılık ve Eğitim Araçları Sanayi Ticaret AŞ.,  Birtel İletişim Teknoloji Turizm Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ., Doruk Eğitim Hizmetleri Ticaret AŞ., İdeks Danışmanlık Eğitim ve Bilişim Teknoloji Medya Reklam Ticaret LTD ŞTİ., Sakarya Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik AŞ, Seachange İnternational Inc, Seachange Medya Hizmetleri İş ortaklığı, Yaran Yayıncılık Ticaret LTD.ŞTİ, Kervansaray Seyahat Konaklama Turizm ve Organizasyon Hizmetleri AŞ, Anadolu Fen Eğitim İşletmeleri Ticaret AŞ., Çağ Öğretim İşletmeleri AŞ, Dizayn Eğitim Araçları Sanayi ve Dış Ticaret AŞ, Fırat Eğitim Merkezi İşletmeleri Ticaret AŞ.

Kaynak Holding bünyesinde faaliyet gösteren 44 şirketin tamamı TMSF’ye, yani devlete devredilmiş oldu.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın