Ana SayfaKariyerYapı Kredi Bankası Personel, eleman, uzman, yetkili Alımları

Yapı Kredi Bankası Personel, eleman, uzman, yetkili Alımları
Y

-

Yapı Kredi Bankası Personel, eleman, uzman, yetkili Alımları 

Bankacı adayları, Yapı Kredi Bankası 2015 personel ilanları yayınlanmaya başladı !  

Hizmet de sınır yoktur felsefesiyle müşterilerine hizmet anlamında bir çok yenilik katan Yapı Kredi Bankası,  2014 yılında kadrosuna 1000'den fazla yeni çalışma arkadaşları katarak yoluna kararlı bir şekilde devam etmektedir. 2015'in ilk ilanlarını yayınlamaya başlayan Yapıkredi İnsan Kaynakları, tıpkı daha önceki yıllarda olduğu gibi gerek Genel Müdürlük, Operasyon gerekse Şube ve Alternatif dağıtım kanalları için yeni iş ilanları yayınladı.  

Adayların, Yapı kredi bankası iş ilanlarına başvurmalarını takiben başladıkları mülakat süreçleri sonun da, banka da yetkiliuzmanmemur gibi önemli pozsiyonlarda kendilerine yer bulabilecekler.  

Genel olarak diğer bankalar da olduğu gibi Yapı Kredi bankası personel alımlarında da aranan nitelikler benzerlik göstermektedir. Örneğin 28 yaşını henüz aşmamış olmak ve Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlanmış olmak başlıca nitelikler arasında yer almaktadır. Öte yandan Yapıkredi bankası birçok farklı pozisyon için değerlendirdiği Lisans mezunu ( 4 yıllık üniversite) Önlisans mezunu ( MYO) ve Lise mezunu iş ilanları, personel alımları bulunmaktadır.  

Sayfamızdan Yapıkredi Bankası'nın yayınladığı iş ilanlarını inceleyebilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol