Ana SayfaGündemSözleşmeli Öğretmenler Şırnak' ta Göreve Başladı!

Sözleşmeli Öğretmenler Şırnak’ ta Göreve Başladı!
S

-

Şırnak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından göreve başlayan sözleşmeli öğretmenler iş başı yaptılar. İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yılmaz‘ ın yaptığı açıklamada, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İllerine ilk etapta bin 368 sözleşmeli öğretmenin atandığını belirtti. 

Şubat Ayı Başında İki Bin Öğretmen Ataması Bekliyoruz

İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yılmaz yaptığı açıklamada, “Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından bu yıl sözleşmeli öğretmen alınmasıyla ilgili karardan sonra İlimize ilk etapta bin 368 sözleşmeli öğretmen geldi. Şubat ayı başında da iki bin öğretmen ataması bekliyoruz. Bu şekilde öğretmen açıklarımızın yüzde 95’i kapanmış olacak”. dediği kaydedildi. 

Şırnak’ ta sözleşmeli öğretmenlerin göreve başlamasıyla birlikte öğretmen açıklarının kapanmasına değinildi. Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yılmaz, 368 sözleşmeli öğretmenin Şırnak’ ta göreve başlamasından dolayı memnuniyetini belirtti. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlangıç olarak atanan 368 sözleşmeli öğretmenle birlikte, Şubat ayında iki bin öğretmenin atanmasının beklendiği kaydedildi. Şırnak’ ta sözleşmeli öğretmenlerin göreve başlamasıyla ve beklenen Şubat ayı atamalarının öğretmen açığının yüzde 95′ ini kapatacağına değinildi. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol