Fibabanka ‘dan PTT Müşterilerine, Emeklilerine Ve Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

0

Fibabanka ’dan PTT İhtiyaç Kredisi

 

Fibabanka PTT müşterileri ve çalışanları için ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Finansbanka’nın PTT müşteri, çalışan ve emeklilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyasıyla PTT’liler ihtiyaçlarını bütçelerine yük etmeden giderebilecekler. Fibabanka PTT ihtiyaç kredisiyle PTT çalışanları, emeklilerine ve müşterilerine uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekme imkânı tanıyor.

Fibabanka PTT ihtiyaç kredisiyle PTT çalışanlarına, müşterilerine ve emeklilerine 48 aya varan vade seçenekleriyle kredi kullanma imkânı sunuyor. Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi kampanyasıyla PTT çalışanı, emekli veya müşterisiyseniz 30.000 TL kadar herhangi bir PTT şubesinden kredi kullanabilirsiniz. PTT çalışanlarına, müşterilerine ve emeklilerine özel kampanyadan PTT müşterileri gelir belgesi ibrazıyla yararlanabilirken PTT çalışanlarında ve PTT emeklilerinde böyle bir durum aranmamaktadır.

Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları kredinin caddesine göre değişiklik göstermektedir. Fibabank PTT ihtiyaç kredisi kapsamında 1 ile 36 ay arası vade seçeneğine 1,55 faiz oranı belirlemişken 37 ile 48 ay arasına 1,65 faiz oranı belirlemiştir. Ayrıca PTT’lilere özel ihtiyaç kredisinde Fibabanka kredi tahsis ücreti almazken hayat sigortası istemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Fibabanka PTT ihtiyaç kredisi kullanımına 80 yaş sınırı koymuştur. Fibabanka PTT ihtiyaç kredisinden yararlanabilmeniz için 80 yaşında olmamanız gerekir aynı zamanda kredinin vadesi bitimine kadar 80 yaşınıza basmamanız gerekir.

Fibabanka ‘dan 5.000 TL miktarında 12 ay vadeli PTT ihtiyaç kredisi çekerseniz kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 1,8599olurken Fibabank’a ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 468,74 TL olur. Yıllık toplam maliyet oranına vergiler dâhilken hayat sigortası primi dâhil değildir.

Fibabank PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına PTT şubelerinden başvurabilirsiniz.

 

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın