Kuveyttürk Eşya Finansmanı ile Ev Eşyalarınızı Değiştirebilirsiniz

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyttürk’ten Oldukça Uygun Oranlarla Eşya Finansmanı

Ülkemizde hizmet vermeye başlayan ilk katılım bankalarından biri olan Kuveyttürk sayesinde düşük bir kâr payı oranından faydalanarak eşya finansmanı alabilirsiniz. Kuveyttürk aracılığıyla sizlere sunulan bu finansmanı almak için herhangi bir şekilde bankaya ödeme dökümü ibraz etmeniz gerekmiyor. Eşya finansmanı paketi Kuveyttürk Katılım Bankası’nın finansman paketlerinden sadece biridir. Dolayısıyla mevcut finansman paketinden faydalanmanız durumunda yüzde 1,39 kâr payı oranıyla finansman almış olursunuz. Kuveyttürk Katılım Bankası’nın sunduğu genel finansman paketine nazaran bu finansmanın daha rahat bir şekilde alınabildiğini belirtebiliriz.

Yüzde 1,39 finansman kâr payı oranıyla sunulan bu paketten faydalanmanız durumunda aldığınız finansmanı eşit taksitlerle bankaya geri ödersiniz. Yani aldığınız finansman için belirlenen taksitler sabittir, belli bir süre sonra bu taksitlerde artma olmaz. Böylece oldukça rahat bir şekilde finansman alma şansınız olur.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

Kuveyttürk eşya finansmanı paketinden faydalanan kişiler standart finansman paketine nazaran daha az vade seçeneğinden faydalanabiliyorlar. Standart finansman paketini 48 ay vade ile alabilirken bu finansman paketi için maksimum 36 ay vade talep edebiliyorsunuz.

Eğer Kuveyttürk eşya finansmanı paketini almak üzere bankaya 10 bin liralık bir finansman başvurusunda bulunursanız bunu almak için 52,5 TL finansman tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Finansman tahsis ücretine ek olarak yaptıracağınız hayat sigortasının primlerini de yine sizin ödemeniz gerekiyor.

Maliyet oranı yıllık bazda yüzde 22,39 olan Kuveyttürk eşya finansmanı ile 36 ay vade seçeneğinden faydalanarak 10 bin lira finansman almanız durumunda finansman kâr payı oranı yüzde 1,39 olur. Bu da 36 ay boyunca eşit taksitlerle bankaya 371 lira ödemeniz anlamına geliyor. Bu şekilde 3 yılın toplamında bankaya ödemeniz gereken ücreti 13 bin 381 lira olacaktır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...