Ana Sayfa Diğer İş İlanları İETT 5 Müfettiş Yardımcısı Alacak!

İETT 5 Müfettiş Yardımcısı Alacak!

-

İstanbul içerisinde kent içi ulaşımın en büyük işletmesine sahip olan, İETT, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni 5 müfettiş yardımcısı arıyor.

Söz konusu kamu iş ilanı ilk olarak yazılı sınav sonrasında ise onu takip eden sözlü sınav ile gerçekleştirilecektir.

KAMU İŞ İLANI SINAV BAŞVURU KOŞULLARI NELERDİR?

Söz konusu olan kamu iş ilanı ile ilgili olarak, sınava katılım koşulları arasında ÖSYM tarafından 5 ile 6 Temmuz 2014 ile, 4 ile 5 Temmuz 2015 tarihleri arasında yapılmış olan KPSS A grubu içerisinde, KPSSP49 ya da KPSSP63 bölümleri içerisinden en az 70 puan alabilmek, 657 sayısına sahip olan Devlet Memurları Kanunu’na dair bir şekilde 48. Madde içerisinde belirtilmiş olan genel şartları sağlayabilmek, lisans bölümlerinin ilgili bölümleri olarak sayılan, hukuk, iktisat, İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler gibi fakültelerden diploma sahibi olabilmek,henüz 36 yaşına girmemiş olmak, erkek adayların ise askerlik görevlerini yapmış olması bulunmaktadır.  

SINAV BAŞVURU VE GERRÇEKLEŞME TARİHİ NE ZAMAN?

İlan için yapılması gerekli görülen başvurular için tarihler 1 Şubat 2016 ile 15 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilmelidir. Başvuruların kabulü ile gerçekleştirilecek olan sınav tarihi, 19 Şubat tarihinde ilan edilmek ile beraber, söz konusu olan sınav 6 Mart tarihinde gerçekleştirildikten sonra uygun görülen adaylar ise, sözlü sınava çağrılacaktır.

İlan ile ilgilenenler aşağıda yer alan bağlantı ile ilana ulaşabilirler:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?b55911c7-da1a-4af9-912f-28daecf4b45b

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler