Ana SayfaGündemQNB Finansbank Konutta Vadeyi 180 Aya Çıkardı!

QNB Finansbank Konutta Vadeyi 180 Aya Çıkardı!
Q

-

Kısa süre önce el değiştiren ve artık QNB Finansbank olan kuruluş atılımlarına devam ediyor. Konut kredisinde klasik 120 aya kadar vade imkanı uzatarak 180 aya kadar çıkaran banka müşterilerin ilgisini bu şekilde çekmeye çalışacak.

Konut kredisi kampanyası kapsamında 180 aya kadar vade imkanı sunulması, borcunu uzun vadelere yayarak ödemek isteyen vatandaşlar için adeta fırsat niteliğinde.

180 Aya Varan Vadelerde Farklı Faiz Oranları

QNB Finansbank müşterilerin çekeceği kredi miktarına göre farklı faiz oranları uygulama kararı almıştır. 125.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanmak isteyen müşteriler 120 ay vadeye kadar kampanya kapsamında en avantajlı faiz oranı olan aylık yüzde 0,99 seviyesinden faydalanabileceklerdir.  Ancak vade süresi 120 ile 180 ay aralığında olduğunda müşteriye uygulanacak olan faiz oranı da aylık yüzde 1,25 seviyesine çıkmaktadır. Bu vade süresinde çekilecek tutarın önemi kalmamaktadır. Bütün tutarlar için söz konusu oran geçerlidir.

125.000 Türk Lirası üzerinde ise faiz oranı nispeten artmaktadır. Vade farkı olmaksızın kullanılan konut finansmanlarında 125.000 Türk Lirası üzeri tutarlarda müşteriler konut kredilerini aylık yüzde 1,07 oranından alabilmektedirler. Yine aynı şekilde 120- 180 ay aralığında kredi kullanmak isteyen müşteriler için aylık faiz oranı 1,25 düzeyine yükselmektedir.

Bütün vade ve kredi tutarlarında geçerli olan ise halk arasında dosya masrafı olarak da bilinen kredi tahsis ücretidir. Kredi tahsis ücreti her şart ve koşulda çekilen kredinin binde beşi oranında müşteriye yansıtılmaktadır. 200.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri için kredi tahsis ücreti 1.000 Türk Lirasıdır. Yine müşterinin yaptırması gereken hayat sigortası ve konut sigortası poliçeleri de kredi kullanan müşteriye yansıtılmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol