Burgan Bank’tan 100.000 TL’ye Varan İhtiyaç Kredisi

0

Burgan Bank’tan Borcuna Sadık Müşterileri İçin İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Burgan Bank borcuna sadık müşterileri için değerinizi bilen ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Burgan Bank değerinizi bilen ihtiyaç kredisiyle müşterilerinin Kredi Kayıt Bürosu (KKB) notuna göre belirledi faiz oranından ihtiyaçları için kredi kullanma imkânı tanıyor. Burgan Bank’ın başlattığı düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ihtiyaç sahiplerine uygun vade seçenekleri de sunuyor.

Burgan Bank değerinizi bilen ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ihtiyaç sahibi müşterilerine 48 aya varan vade seçeneği sunuyor. Burgan Bank 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecek olan değerinizi bilen ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine 100.000 TL’ye varan kredi kullanma imkanı da tanıyor.

Burgan Bank değerinizi bilen ihtiyaç kredisi kampanyasından müşterilerinin KKB notlarına göre farklı faiz oranlarından farklı kredi alternatifleri sunuyor. KKB skoru 1.350 ve üzerinde olan müşterilerine platin kredi adı altında 1,24 faiz oranından kredi çekme imkanı tanırken KKB skoru 1.250-1.350 olan müşterilerine altın kredi adı altında 1,30’dan başlayan faiz oranından kredi çekebilme fırsatı sunuyor. KKB skoru 1.110-1.250 olan müşterilerine ise gümüş kredi adı altında 1,35 faiz oranından başlayan ihtiyaç kredisi veriyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

Burgan Bank’tan 1,24 faiz oranından 36 ay vadeli 10.000 TL miktarında ihtiyaç kredisi çekerseniz kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 19,84 olurken aylık toplam maliyet oranı 1,65 olur. Burgan Bank’a aylık taksit tutarı olarak 361 TL öderken 50 TL de kredi tahsis ücreti ödersiniz. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranına vergiler ve kredi tahsis ücreti dahildir.

Burgan Bank değerinizi bilen göre ihtiyaç kredisi kampanyasına Urgan Bank şubelerinden başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın