Garanti Bankası’ndan Kısa Vadeli İhtiyaçlarınız İçin Avans Hesap

0

Garanti Bankası Uygun Faiz Oranlı Avans Hesabı

Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti Bankası müşterilerine hesabında para olmadığı zamanda nakit para çekebilme şansı tanıyan avans hesap kampanyasını duyurdu. Beş gün içerisinde sonuçlanan Garanti Bankası avans hesabıyla acil nakit ihtiyaçlarınızı hiçbir prosedürle uğraşmadan kolaylıkla finanse edebilirsiniz.

Garanti Bankası avans hesabı vadesiz mevduat hesabına bağlı çalışan bir hesap türüdür. Garanti Bankası bireysel müşterileri ve Kobi müşterileri kolaylıkla internet bankacılığı kullanarak avans hesabı açabilir ve limitini belirleyebilir. Garanti Bankası bireysel müşterilerine internet bankacılığı aracılığıyla 5.000 TL kadar avans hesap limiti belirleme şansı tanırken Kobi müşterilerine ise 12.000 TL kadar limit belirleme şansı sunuyor. Bu limitlerin üzerindeki limit isteklerini Garanti Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası avans hesabı yoluyla kullandığınız paraya kullandığınız gün kadar faiz uygulamaktadır. Garanti Bankası’nın avans hesabına uyguladığı aylık faiz oranı yüzde 2,02’dir. Garanti Bankası avans hesabından çekilen avanslara hesap ekstresi göndermektedir.

Garanti Bankası avans hesap başvurusu yapabilmeniz için Garanti Bankası vadesiz mevduat hesabınız olması lazım ve bu mevduat hesabınız internet şubesi kullanımına açık olması gerekir. Eğer bu şartları taşıyorsanız Garanti Bankası internet şubesine girerek sırasıyla başvuralar, kredi, avans hesap adımlarını takip ederek avans hesaba başvuru yapabilirsiniz. Eğer şartları taşımıyorsanız Garanti Bankası şubelerine giderek vadesiz mevduat hesabı açabilirsiniz veya hesabınızı internet kullanımına açabilirsiniz.

Garanti Bankası bireysel müşterilerine 5.000 TL, Kobi müşterileri ise 12.00 TL kadar avans limiti başvurularını internet üzerinden yapabileceklerini yukarıda söylemiştik. Bu limit belirleme ve artırımını Garanti Bankası internet şubesini kullanarak sırasıyla hesap ve ürünler, avans hesaplarım, limit arttırma adımlarını takip ederek yapabilirler.

Başvurularınızın sonuçlarını e-posta üzerinden gelen mail yoluyla öğrenebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın