Ana Sayfa Kariyer Şekerbank, eleman, uzman, yetkili Alımları

Şekerbank, eleman, uzman, yetkili Alımları

-

Şekerbank, eleman, uzman, yetkili Alımları

Şekerbank, Cumhuriyetin erken dönemlerinde ticari ve sanayi gelişme aşamalarının ilerlemesine yönelik 1953 senesin de dönemin şeker pancarı üretimi yapanlarına finansal çözüm olmak için ve bu amaçla Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile Eskişehir de kurulmuştur.


O yıllardan günümüzde kadar Şekerbank’da bir çok yenilik ve ilkler yaşanmıştır. 2004 yılında merkezi İstanbul’a taşınan bankanın ülkemiz genelinde 312 şube, 11 bölge müdürlük, 1’de Yurtdışı temcilciliği ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bu geniş ağ içerisinde her geçen gün yeni kariyer fırsatları ve Şekerbank iş ilanları yayınlanmaktadır.
Bankanın iştirakleri olarak Şeker Finansal bünyesinde, leasing, factoring, yatırım gibi büyük şirketler gurubu yer almaktadır.


2015 yılında kadrolarının daha da dinamik ve genç yeteneklere açacak olan banka’da şuanda aktif personel alımları, ve iş ilanları bulunmaktadır. Şekerbank şube ve genel müdürlükler için sınav ile veya sınavsız sadece mülakat ile personel, eleman, memur alımları yapmatadır.


Bu muazzam yapılaşmanın içerisinde sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Şekerbank 2015 personel alım ilanları yayınlanmaya başladı ve bu bilgileri sayfamız içerisinde de bulabileceksiniz. Kariyer imkanları ve diğer olanaklar açısından bakıldığında, banka insana saygı konusunda da oldukça aşama kat etmiştir. Şekerbank çalışma şartları, ücretlendirme, prim, maaşları, sosyal olanaklar gibi konularda, personelinin yüzünü her daim güldürmeyi hedeflemektedir.  


Şekerbank 2015 sınavları, açıklandıkça sayfamızda sınav giriş şartları, sınav sonuçları gibi değerli bilgileri paylaşıyor olacağız. Şuanda aktif olarak başvurabileceğiniz pozsiyonlar, Operasyon destek elemanı ve Ticari bankacılık Portföy yöneticisi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,549BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
22TakipçilerTakip Et
2,426TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler