Ana SayfaKariyerŞekerbank, eleman, uzman, yetkili Alımları

Şekerbank, eleman, uzman, yetkili Alımları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Şekerbank, eleman, uzman, yetkili Alımları

Şekerbank, Cumhuriyetin erken dönemlerinde ticari ve sanayi gelişme aşamalarının ilerlemesine yönelik 1953 senesin de dönemin şeker pancarı üretimi yapanlarına finansal çözüm olmak için ve bu amaçla Pancar Kooperatifleri Bankası ismi ile Eskişehir de kurulmuştur.


O yıllardan günümüzde kadar Şekerbank’da bir çok yenilik ve ilkler yaşanmıştır. 2004 yılında merkezi İstanbul’a taşınan bankanın ülkemiz genelinde 312 şube, 11 bölge müdürlük, 1’de Yurtdışı temcilciliği ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bu geniş ağ içerisinde her geçen gün yeni kariyer fırsatları ve Şekerbank iş ilanları yayınlanmaktadır.
Bankanın iştirakleri olarak Şeker Finansal bünyesinde, leasing, factoring, yatırım gibi büyük şirketler gurubu yer almaktadır.


2015 yılında kadrolarının daha da dinamik ve genç yeteneklere açacak olan banka’da şuanda aktif personel alımları, ve iş ilanları bulunmaktadır. Şekerbank şube ve genel müdürlükler için sınav ile veya sınavsız sadece mülakat ile personel, eleman, memur alımları yapmatadır.


Bu muazzam yapılaşmanın içerisinde sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Şekerbank 2015 personel alım ilanları yayınlanmaya başladı ve bu bilgileri sayfamız içerisinde de bulabileceksiniz. Kariyer imkanları ve diğer olanaklar açısından bakıldığında, banka insana saygı konusunda da oldukça aşama kat etmiştir. Şekerbank çalışma şartları, ücretlendirme, prim, maaşları, sosyal olanaklar gibi konularda, personelinin yüzünü her daim güldürmeyi hedeflemektedir.  


Şekerbank 2015 sınavları, açıklandıkça sayfamızda sınav giriş şartları, sınav sonuçları gibi değerli bilgileri paylaşıyor olacağız. Şuanda aktif olarak başvurabileceğiniz pozsiyonlar, Operasyon destek elemanı ve Ticari bankacılık Portföy yöneticisi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.