Kuveyttürk Katılım Bankası’ndan 36 Ay Vadeli Seyahat Kredisi

0

Kuveyttürk Seyahat Finansmanı

Hac başta olmak üzere yurtdışı seyahatleriniz için Kuveyttürk Katılım Bankası’ndan seyahat finansmanı alabilirsiniz. Hem yurtiçi seyahatleri hem de yurtdışı seyahatleri için geçerli olan bu finansman kampanyası sayesinde 10 bin lira finansman alabiliyorsunuz. Yapmanız gereken şey size en yakın Kuveyttürk Katılım Bankası şubesine uğrayarak başvuruda bulunmaktır.

Kuveyttürk Katılım Bankası tarafından tüketicilere sunulan bu finansman paketinin kâr payı oranı 36 aylık bir finansman paketi için yüzde 1,39 olarak belirlenmiştir. Eğer bankadan finansman alır ve 36 ay vade talep ederseniz sizin için de bu kâr payı oranı geçerli olacaktır. Kuveyttürk maaş müşterisi olanlar bu finansmanı daha uygun bir oranla alabilirler. Aynı zamanda başvuru esnasında herkesten istenen işyeri onaylı gelir belgesi Kuveyttürk Katılım Bankası’ndan maaş alan kişilerden istenilmiyor. Şubelerden yaptığınız başvurular sonuçlandıktan sonra birkaç dakika içinde finansmanınızı alabilirsiniz.

Seyahat finansmanı için belirlenen vade seçeneklerine göz attığımızda bu finansmanın ihtiyaç kredilerine nazaran daha düşük bir vadeyle verildiğini görüyoruz. Öyle ki bankadan seyahat finansmanı alan kişiler aldıkları finansman için en fazla 36 ay vade talep edebiliyorlar.

Kuveyttürk Katılım Bankası seyahat finansmanı paketinden faydalanmak isteyen kişiler alacakları finansman için finansman tahsis ücreti öderler. Buna ek olarak finansman için 3. Kişilere ödenecek masrafların tamamı da finansmanı alacak olan kişilere yansıtılır.

Almış olduğunuz 10 bin liralık seyahat finansmanı için 36 ay vade talep ettiğinizde aylık taksit tutarı 371 lira olur. Bu şekilde 36 ay boyunca düzenli olarak ödeme yaptığınızda bankaya toplamda 13 bin 381 lira ödemiş olacaksınız. 10 bin liralık seyahat finansmanı paketi için ödenmesi gereken finansman tahsis ücreti ise 52,5 liradır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın