Akbank’tan Şubesiz Belgesiz İmzasız 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi

0

Akbank’tan Hızlı Kredi

Akbank hesabı olanlar anında kredi almak üzere kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Akbank Direkt Kredi kampanyası sayesinde Akbank’tan kredi almak için şubeye gitmek gerekmiyor. İnternet üzerinden başvuru yapıldığında kredi başvurusu kısa sürede sonuçlanıyor. Böylece kredi başvuru olumlu sonuçlanan kişiler kredilerini hesaplarına alabiliyorlar. Akbank sayesinde şubeye gitmeden kredi alabilmek için Akbank hesabınızın olması gerekiyor. Aksi halde krediyi almak için şubeye giderek hesap açtırmanız gerekiyor.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası için esnek ödeme seçenekleri belirlenmiş durumda. Öyle ki alınan kredi için minimum 1 ay olmak üzere 48 aya kadar vade talep edilebiliyor. Böylece Akbank ihtiyaç kredisi alan kişiler kredi borçlarını 4 yıl içinde bankaya geri ödeyebiliyorlar.

Akbank ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı sabittir, yani çekmiş olduğunuz kredinin miktarı ve vade seçeneği kredi faiz oranı üzerinde bir değişiklik yapmaz. Sabit olarak belirlenen bu kredi faiz oranı yüzde 1,39 olarak belirlenmiştir. Yüzde 1,39 kredi faiz oranıyla kredi veren Akbank bunun için sigorta yaptırmanızı da talep etmiyor. Böylece kredi için ödemeniz gereken tek masraf kredi tahsis ücreti oluyor.

Akbank Direkt Kredi bünyesinde kredi alan kişiler aldıkları kredinin miktarı üzerinden bir miktar komisyon öderler. Kredi tahsis ücreti aldığınız kredi miktarının binde 5’i olarak hesaplanır. Dolayısıyla krediden 15 bin lira olarak faydalandığınızda ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 75 lira olur. Krediden en az bin lira olarak faydalanabilirken en fazla 15 bin lira olarak faydalanabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi bünyesinde 15 bin lira kredi alarak 48 ay vade talep ettiğinizde aylık olarak ödemeniz gereken miktar 456 lira olacaktır. Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 22,3 olarak belirlenmiştir. Bu krediye başvuruda bulunmak isterseniz Akbank internet sitesine giriş yapabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın