Türkiye İş Bankası Borç Ertelemeli Masrafsız Konut Kredisi Faiz Oranları 0,99’dan Başlıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Yüzde 0,99 kredi faiz oranıyla konut kredisi alabileceğiniz bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası bu krediyi tüketicilere oldukça esnek ödeme seçenekleriyle sunuyor. Öyle ki Türkiye İş Bankası konut kredisi kampanyasından faydalanan kişiler aldıkları kredinin borcunu 6 ay sonra ödemeye başlayabiliyorlar. Ancak geç ödediğiniz taksitler için sizlerden ek faiz miktarı talep edileceğini unutmamanız gerekiyor.

Türkiye İş Bankası konut kredisi paketlerini incelediğimizde bankanın 2 farklı güncel kredi paketinin olduğunu görüyoruz. Bu paketlerden biri Ev Finansmanı Kredisi paketiyken diğeri Ev Kredisi paketidir. Ev Kredisi paketinden faydalanarak konut kredisi almanız durumunda 120 ay vade ile aldığınız kredi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 0,99 olacaktır.

İş Bankası konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler yaklaşık olarak 750 lira ekspertiz ücreti öderler. Bunun yanı sıra 100 bin liralık bir kredi için bankaya ödenmesi gereken konut sigortası bedeli 269 liradır. 135 lira da hayat sigortası bedeli ödemeniz gereken bu kredi için 110 lira ipotek tesis bedeli ödemeniz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

İş Bankası konut kredisi kampanyası masrafsız bir kredi paketi olarak sizlere sunulur. Çünkü İş Bankası konut kredisi kampanyasından faydalanan kişilerden kredi tahsis ücreti alınmıyor. Bu kişiler sadece diğer masrafları ödeyerek krediye sahip olabiliyorlar.

120 ay vadeli olarak alınan 100 bin liralık kredi için geçerli olan kredi faiz oranı yüzde 0,99 olacaktır. Bu faiz oranıyla kredi alan kişiler bankaya her ay 1427 lira taksit öderler. Yıllık maliyet oranı yüzde 12 olan bu krediden 100 bin lira alan kişiler 120 ay sonunda bankaya toplamda 171 bin 333 lira ödeme yapmış olurlar. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...