Ana SayfaKredilerTürkiye İş Bankası Borç Ertelemeli Masrafsız Konut Kredisi Faiz Oranları 0,99’dan Başlıyor!

Türkiye İş Bankası Borç Ertelemeli Masrafsız Konut Kredisi Faiz Oranları 0,99’dan Başlıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

Yüzde 0,99 kredi faiz oranıyla konut kredisi alabileceğiniz bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası bu krediyi tüketicilere oldukça esnek ödeme seçenekleriyle sunuyor. Öyle ki Türkiye İş Bankası konut kredisi kampanyasından faydalanan kişiler aldıkları kredinin borcunu 6 ay sonra ödemeye başlayabiliyorlar. Ancak geç ödediğiniz taksitler için sizlerden ek faiz miktarı talep edileceğini unutmamanız gerekiyor.

Türkiye İş Bankası konut kredisi paketlerini incelediğimizde bankanın 2 farklı güncel kredi paketinin olduğunu görüyoruz. Bu paketlerden biri Ev Finansmanı Kredisi paketiyken diğeri Ev Kredisi paketidir. Ev Kredisi paketinden faydalanarak konut kredisi almanız durumunda 120 ay vade ile aldığınız kredi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 0,99 olacaktır.

İş Bankası konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler yaklaşık olarak 750 lira ekspertiz ücreti öderler. Bunun yanı sıra 100 bin liralık bir kredi için bankaya ödenmesi gereken konut sigortası bedeli 269 liradır. 135 lira da hayat sigortası bedeli ödemeniz gereken bu kredi için 110 lira ipotek tesis bedeli ödemeniz gerekiyor.

İş Bankası konut kredisi kampanyası masrafsız bir kredi paketi olarak sizlere sunulur. Çünkü İş Bankası konut kredisi kampanyasından faydalanan kişilerden kredi tahsis ücreti alınmıyor. Bu kişiler sadece diğer masrafları ödeyerek krediye sahip olabiliyorlar.

120 ay vadeli olarak alınan 100 bin liralık kredi için geçerli olan kredi faiz oranı yüzde 0,99 olacaktır. Bu faiz oranıyla kredi alan kişiler bankaya her ay 1427 lira taksit öderler. Yıllık maliyet oranı yüzde 12 olan bu krediden 100 bin lira alan kişiler 120 ay sonunda bankaya toplamda 171 bin 333 lira ödeme yapmış olurlar. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.