Ana SayfaKredilerING Bank Taksitli Ticari Kredi

ING Bank Taksitli Ticari Kredi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank sadece bireysel müşterilere değil, ticari müşterilere de hizmet vermektedir. Bu kapsamda ING Bank ticari müşterilerine yönelik bir kampanya duyurdu. Kampanya uyarınca KOBİ’ler (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) ve küçük esnaf için fırsat niteliğinde bir likidite imkanı sunulmuştur.

ING Bank taksitli ticari kredi kampanyası dahilinde kullanılabilecek kredi miktarının üst limitini 80.000 Türk Lirası olarak belirlemiştir. Kullanılacak kredinin müşteri tercihine göre ödemelerinin 2017 yılında başlayacak olması da kampanyadan yararlanmak isteyen ticari müşteriler için önemli bir avantaj niteliğindedir.

Taksit Öteleme Seçenekli Ticari Kredi         

ING Bank taksitli ticari kredi kampanyası uyarınca ticari müşterilerine çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Müşteri istediği taktirde aldığı krediyi aylık sabit taksitlerle bankaya ödeyebileceği gibi, isterse artan ya da azalan taksit seçeneklerinden de yararlanabilmektedir. Her ay düzenli geliri olmayacağını düşünen müşteriler ise üçer aylık dönemler halinde kredilerini geri ödeme imkanına sahiptir. Taksitli ticari kredi uyarınca ING Bank müşterilerine; “4 aylık ödemesiz dönem” imkanı da vermektedir.

Azami Vade Süresi 60 Ay

Taksitli ticari kredi kapsamında 80.000 Türk Lirasına kadar kredi imkanına sahip olan küçük esnaf kullandıkları finansmanı 7 yıl vadeye yayarak geri ödeme yapabilmektedir. ING Bank taksitli ticari kredi uyarınca sunduğu vade seçeneklerinde faiz oranlarını sabit tutmuştur. Faiz oranı bütün vadelerde ve ödeme seçeneklerinde aylık yüzde 1,30’dur. Küçük esnaf, bankadan aldığı kredinin binde beşi oranında kredi tahsis ücreti ödeyecektir. 80.000 Türk Lirası kredi için kredi tahsis ücreti 400 Türk Lirası olarak müşteriden tahsil edilecektir. Ayrıca ticari müşteriler kredi vadeleri boyunca sigorta yaptırmak zorundadır. Sigorta poliçe prim ücreti de müşterilerden tahsil edilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.