QNB Finansbank İhtiyaç Kredisine Başvur Kredi Hazırda Beklesin!

0

QNB Finansbank Hazır Kredi

Acil durumlarda kredi başvurusu için beklemek istemeyenler QNB Finansbank Hazır Kredi kampanyasından faydalanabilirler. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi paketlerinden biri olan Hazır Kredi paketine başvuruda bulunduktan sonra isterseniz krediyi hemen almayabiliyorsunuz. Böylece ne zaman paraya ihtiyacınız olursa krediyi o zaman alabiliyorsunuz. 

Hazır Kredi kampanyasına başvuruda bulunmak istiyorsanız QNB Finansbank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz bu kredi kampanyasına başvuruda bulunmak üzere QNB Finansbank şubelerine de uğrayabilirsiniz. 

Bu kredi kampanyasından faydalanmanız halinde Finansbank ek hesabınıza kredi yüklemesi yapılır. Ancak başvuru esnasında vade seçeneğini de belirtmeniz gerekiyor. Krediden 12-24-36-48 ay vade seçenekleriyle faydalanabiliyorsunuz. 

QNB Finansbank Hazır Kredi kampanyasına başvuru yapmak üzere çağrı merkezini, şubeleri ya da internet sitesini kullanabilirsiniz. 
QNB Finansbank hazır kredi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranları standart ihtiyaç kredisi faiz oranlarına oranla daha yüksektir. Kredi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 2,02 iken aynı kredinin gecikme faizi oranı yüzde 2,52’dir. 

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Hazır kredi kampanyasından faydalanan kişilerin kredi tahsis ücreti ödemeleri gerekmiyor. Bu bağlamda kredi için masrafsız bir kredi paketi diyebiliriz. Fakat krediyi aldıktan sonra hayat sigortası yaptırmanız gerekebilir, hayat sigortası prim miktarları kişinin durumuna göre değişiklik gösterebiliyor.
Bu kredi Finansbank ek hesaplarınıza tanımlanır, krediyi aldığınızda ek hesabınız eksiye düşer. Böylece bankadan bir süreliğine borç almış sayılırsınız. Ancak kredinin standart ek hesaplardan farkı taksitli bir şekilde ödenebilmesidir. Dolayısıyla aldığınız kredi için 48 aya kadar vade talep edebileceksiniz. Bu sayede almış olduğunuz krediyi uzun bir vadede bankaya ödemiş olursunuz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın