Ana SayfaKredilerKredi Kartı Borç Transferi Kredisi Vakıfbank’ta!

Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi Vakıfbank’ta!
K

-

Kredi kartları günümüzün olmazsa olmazlarından. Hemen herkesin cüzdanında bulunan kredi kartları bir çok kolaylık sağlamasının yanında dikkatli kullanılmaması halinde ekonomik problemlere de yol açabilmektedir. Bu problemlere zamanında önlem alınmadığı takdirde sorun katlanarak büyümektedir.

Ödenemeyen kredi kartı ekstreleri üzerine binen faiz yükü ile birlikte kimi zaman içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Bu durumu dikkate alan Vakıfbank müşterileri için kredi kartı borç kapatma kredisi kampanyası düzenledi.

Azami Miktar 20.000 Türk Lirası, Azami Vade 18 Ay

Vakıfbank’ın tanıdığı bu imkandan yararlanarak kredi kartı borcunu kapatmak isteyen müşteriler kredi kartı borç transferi kampanyası kapsamında 20.000 Türk Lirasına kadar finansman kullanabilmektedir. Kullanılacak kredinin geri ödemesi için 18 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Kampanya dahilinde nakit elde etmek isteyen müşterilere bütün vade seçeneklerinde ve 20.000 liraya kadar bütün tutarlarda Vakıfbank tarafından aylık yüzde 1,40 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kredi kartı borç transferi kredisinden finansman elde ederek borçlarını kapatan müşteri; söz konusu kredisinin taksitlerini ödemeye ister hemen, isterse 3 ay sonra başlayabilecektir. Bu sayede sıkışan nakit akışını da düzenleme fırsatı bulacaktır.

Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerden banka tarafından binde beş oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. 20.000 Türk Lirası kredi kullanımında dosya masrafı 100 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılacaktır. Ayrıca kredi kullanan herkes hayat sigortası yaptırmak zorundadır. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterinin yaşına göre değişmekle birlikte ortalama 100 Türk Lirasıdır. Poliçe prim ücreti de müşteriden tahsil edilecek diğer masraflardandır. Kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 23 seviyesindedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol