Ana SayfaKredilerKredi Kartı Borç Transferi Kredisi Vakıfbank’ta!

Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi Vakıfbank’ta!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Kredi kartları günümüzün olmazsa olmazlarından. Hemen herkesin cüzdanında bulunan kredi kartları bir çok kolaylık sağlamasının yanında dikkatli kullanılmaması halinde ekonomik problemlere de yol açabilmektedir. Bu problemlere zamanında önlem alınmadığı takdirde sorun katlanarak büyümektedir.

Ödenemeyen kredi kartı ekstreleri üzerine binen faiz yükü ile birlikte kimi zaman içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Bu durumu dikkate alan Vakıfbank müşterileri için kredi kartı borç kapatma kredisi kampanyası düzenledi.

Azami Miktar 20.000 Türk Lirası, Azami Vade 18 Ay

Vakıfbank’ın tanıdığı bu imkandan yararlanarak kredi kartı borcunu kapatmak isteyen müşteriler kredi kartı borç transferi kampanyası kapsamında 20.000 Türk Lirasına kadar finansman kullanabilmektedir. Kullanılacak kredinin geri ödemesi için 18 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Kampanya dahilinde nakit elde etmek isteyen müşterilere bütün vade seçeneklerinde ve 20.000 liraya kadar bütün tutarlarda Vakıfbank tarafından aylık yüzde 1,40 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kredi kartı borç transferi kredisinden finansman elde ederek borçlarını kapatan müşteri; söz konusu kredisinin taksitlerini ödemeye ister hemen, isterse 3 ay sonra başlayabilecektir. Bu sayede sıkışan nakit akışını da düzenleme fırsatı bulacaktır.

Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerden banka tarafından binde beş oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. 20.000 Türk Lirası kredi kullanımında dosya masrafı 100 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılacaktır. Ayrıca kredi kullanan herkes hayat sigortası yaptırmak zorundadır. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterinin yaşına göre değişmekle birlikte ortalama 100 Türk Lirasıdır. Poliçe prim ücreti de müşteriden tahsil edilecek diğer masraflardandır. Kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 23 seviyesindedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.