ING Bank’tan Hayat Sigortası Zorunluluğu Olmayan Taşıt Kredisi

0

ING Bank’tan Uygun Vade Ve Faiz Oranı İle Taşıt Kredisi

Uluslar arası bankacılık hizmeti veren ING Bank taşıt kredisi kampanyası kapsamında araba almak isteyenler için kredi kullanma imkanı tanıyor. ING Bank taşıt kredisiyle sıfır veya sekiz yaşına kadar ikici el arabanız için düşük faizli geniş vade seçenekli taşıt kredisi alabilirsiniz.

ING Bank’ın beğendiğiniz araba artık hayal değil sloganıyla duyurduğu taşıt kredisi kampanyasıyla 3 ile 48 ay vadeli taşıt kredisi kullanabilirsiniz. ING Bank taşıt kredisi kampanyası ile sıfır ve sekiz yaşına kadar ikinci el araçlar için 50.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanı da tanıyor.

ING Bank taşıt kredisi kapsamında otomobil almak isteyenlere 1,44 faiz oranından taşıt kredisi veriyor. ING Bank 1,44 faiz oranlı 48 aya varan vade seçenekli ve 50.000 TL’ye varan taşıt kredisini kullanabilmeniz için söz konusu taşıtı teminat olarak rehin göstermeniz yeterlidir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

ING Bank’tan 48 ay vadeli 20.000 TL taşıt kredisi alırsanız kredinizin yıllık toplam maliyet oranı %23,1733 olurken kredinizin aylık taksit tutarı 616,48 TL olur. ING Bank’a toplam ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı ise 29.591 TL olur. Yıllık toplam maliyet oranına faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dâhildir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarını 0,05 olmak üzere 100 TL olur. Takribi hesabımıza sigorta primleri dahil değildir.

ING Bank taşıt kredisine ING Bank şubelerinden başvurabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın