Ana SayfaKredilerQNB Finansbank’tan Tek Kefille 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’tan Tek Kefille 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi
Q

-

Finansbank 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Ülkemizde hizmet veren bankaların tümü ihtiyaç kredisi veriyor, ancak her banka yüksek miktarlı kredileri onaylamıyor. Eğer yüksek miktarlı bir kredi almak isterseniz Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilirsiniz. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi alınabiliyor. Üstelik kredinin miktarı yüksek olmasına rağmen kredi faiz oranı oldukça uygun.

Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası şu anda da geçerliliğini sürdürüyor. Eğer bu krediden faydalanmak isterseniz başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz. Ancak Finansbank sizlerden belge talep edebilir, eğer banka sizlerden belge talep ederse krediyi almak üzere mecburen Finansbank şubelerine uğramanız gerekiyor.

Finansbank standart ihtiyaç kredisi paketinin 100 bin liralık bir kredi için belirlediği kredi faiz oranı yüzde 1,18’dir. Ancak bu kredi faiz oranı değişkenlik gösterebilir. Zira Finansbank kredi almak isteyen müşterinin durumuna göre kredi faiz oranı belirliyor. Dolayısıyla kredi notu yüksek olan kişiler uygun kredi faiz oranlarıyla kredi alırken kredi faiz notu düşük olanlar yüksek kredi faiz oranlarıyla kredi almak zorunda kalır. Sizlere belirttiğimiz kredi faiz oranı kredi notu en yüksek olan kişiler için geçerlidir.

Bu krediyi almak için başvuru yaparken en az 1 kişiyi de kefil göstermeniz gerekiyor. Kefil göstermeden kredi almanız söz konusu değildir. Almak istediğiniz kredi için 1 aydan 48 aya kadar vade talebinde de bulunabilirsiniz.

100 bin liralık ihtiyaç kredisi için Finansbank’a ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 500 lira olacaktır. Buna ek olarak sigorta primini de sizin taksitlerden ayrı olacak şekilde ödemeniz gerekiyor. 100 bin liralık kredi 48 ayda ödenmek istendiğinde aylık taksit miktarı 2885 lira olur. Bu şekilde Finansbank’a ödenmesi gereken toplam miktar 138 bin 984 lira olacaktır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol