Ana SayfaKredilerHalkbank’tan İnşaat Destek Kredisi

Halkbank’tan İnşaat Destek Kredisi
H

-

Halkbank’tan Düşük Faiz Oranlı İnşaat Destek Kredisi

Üç kamu bankasından biri olan Halkbank inşaatı yarım kalmış veya inşaat halindeki binanın tamamlanması için desteğe ihtiyacı olanlara inşaat kredisi veriyor. Halkbank inşaat destek kredisiyle uygun vade ve oranlar ile müşterilerinin inşaatlarını tamamlamaya aday oluyor. Halkbank inşaat destek kredisi kampanyası kapsamında uygun faiz ve oran yanında yüksek kredilendirme oranı da sunuyor.

Halkbank inşaat destek kredisini kendinize ait bir arsa üzerine veya natamam konutun tamamlanması için ticari amaçlı olmayan inşaat yapmanız ve ya yaptırmanız halinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda inşaat destek kredisini yaptığınız inşaatın asgari %70’i tamamlanmış olma koşuluyla kullanabilirsiniz.

Halkbank’ın %70 tamamlanmış olan inşaatlara finansman sağlamak için başlattığı inşaat destek kredisi kapsamında konut ihtiyacı olan ve bu ihtiyacı gidermek için inşaat yapan veya yaptıranlar için 120 aya varan vade seçeneği sunmaktadır. Bununla birlikte Halkbank inşaat destek kredisiyle asgari %70’i tamamlanmış konutun mevcut tamamlanma seviyesindeki ekspertiz değerinin %80’nine kadar kredilendirme imkanı tanıyor. Halkbank inşaat destek kredisi kapsamında inşaat destek kredisi kullanmak isteyen inşaat sahiplerine 1,15 faiz oranından kredi vermektedir.

Halkbank’tan 120 ay vadeli 1,15 faiz oranından 100.000 TL miktarında inşaat destek kredisi alırsanız kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 17,4860 olur. Kredinizin kredi tahsis ücreti 500 TL olurken diğer ödeyeceğiniz masraflar ise 805,76 TL olur. Diğer masraflara 650 TL ekspertiz ücreti ve 155,76 TL ipotek tesis ücreti dahildir. Bunun dışında Halkbank konut, hayat ve zorunlu deprem sigortası istemektedir. Yıllık toplam maliyet oranına faiz, ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir.

Halkbank inşaat destek kredisine Halkbank şubelerinden başvurabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol