İş Bankası Tüketici Destek Kredisi

Türkiye’deki en büyük özel bankalardan biri olan İş Bankası orta ve üst düze gelir sahibi ücretli, emekli ve serbest meslek erbabı müşterilerine ve müşterisi olmak isteyenlere destek kredisi veriyor. İş Bankası tüketici destek kredisiyle ticari faaliyetlerden kaynaklanmayan yüksek tutarlı ihtiyaçlarınızı ensek vadeler ve uygun faiz oranıyla bütçenize yük etmeden karşılayabilirsiniz.

İş Bankası tüketici destek kredisi kampanyası kapsamında arsa alımı, konut tadilatı, kooperatif hisse alımı, konut kredisi kapsamında girmeyen konut alımı ve düğün masrafları gibi yüksek tutarlı ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Tüketici destek kredisini kullanabilmeniz için şehir belediyesi sınırları içerisinde kalan tapuya kat veya müstakil tescilli ve belediye tarafından iskan raporu olan konutunuz olması gerekiyor ve bu konutu teminat olarak ipotek ettirmeniz geriyor. İş Bankası işyeri ipoteğini ve arsa ipoteğini teminat olarak kabul etmemektedir. İpotek edilen konuta 1. Dereceden ve 1. Sıradan ipotek tesis edilmektedir.

İş Bankası tüketici destek kredisi kapsamında orta ve üst düzey gelir sahibi olan emekli, ücretli ve serbest meslek erbabına 48 aya varan vade seçeneğiyle finansman sağlıyor. İş Bankası tüketici destek kredisi kapsamında teminat olarak ipotek edilen söz konusu konutun % 50’sine kadar kredilendirme imkanı tanırken aynı zamanda tüketici destek kredisine 1,40 faiz oranından işlem yapıyor. Bunun yanında konut tadilatı dışındaki tüketici destek kredisi kullanımları KKDF muafiyeti yoktur. KKDF oranı %15 ‘dir.

İş Bankası’ndan 48 ay vadeli 100.000 TL miktarında tüketici destek kredisi alırsanız kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 22,0598 olur. Yıllık toplam maliyet oranına ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti, faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir.

İş Bankası tüketici destek kredisine İş Bankası şubelerinden başvurabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın