Akbank İstanbul Şubelerine Gişe Yetkilisi Arıyor

Türkiye’de gelişimine devam eden ve de aktif bir şekilde süregelen sektörler arasında yerini korumakta olan bankacılık sektörü, bünyesi dahilince sürekli bir banka pozisyon boşluğu bulundurmakta. Aktif olarak devam eden bu boşluklar için de düzenli olarak açtıkları banka iş ilanları ile alım yapmaktadırlar.

Bankacılık sektörü içerisinde sektör içi boşluk ve banka personel alımı kadar bu alımlara hitap eden ve alım için bekleyenlerin sayısı da bir hayli fazladır. Bu nedenle kendinize ait olarak geliştirdiğiniz donanımın ispatını yapmak ve de hedeflediğiniz pozisyonu kazanmak istiyorsanız, sektör içerisinde yer alan kilit taşlarında başarıyı yakalamanız gerekmektedir. Bu kilit taşları arasında sınavlar ve sonraki aşama içerisinde de mülakatlar yer almaktadır. Eğer başarılı bir şekilde bu aşamları tamamlarsanız, pozisyon için önünüzde bir engel kalmayacaktır.

Ülkemizin güvenilir bankalarından bir tanesi olarak bilinen Akbank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere, Akbank gişe yetkilileri aramaktadır. Akbank bünyesinde çalışmak isteyen ve söz konusu banka iş ilanı için başvuru yapmak isteyen adaylardan beklenmekte olan başvuru koşulları arasında, Türkiye Cumhuriyeti’ne ait vatandaş olmak, 1988 senesi ya da sonrasında doğmuş olmak ve öngörülen yaşı tamamlamış olmak, 4 senelik fakülteler arasında örgün eğitim sunmakta olan programlardan diploma sahibi olmak aranıyor.

İlgili iş ilanı ile ilgilenen adaylar aşağıda yer alan bağlantılar ile banka iş ilanına ulaşabilirler:

İstanbul Avrupa Yakası:

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-1447009

İstanbul Anadolu Yakası:

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-anadolu-1447155

İlgili:  Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.