Vakıfbank’tan Uygun Faiz Oranlı Taksitli İhtiyaç Kredisi

0

Vakıfbank’tan Taksitli İhtiyaç Kredisi

Türkiye merkezli bankacılık hizmeti veren Vakıfbank çeşitli ihtiyaçları olan ve bu ihtiyaçları kesesine ağır gelen ihtiyaç sahipleri için taksitli ihtiyaç kredisi veriyor. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası ile eğitim, beyaz eşya, düğün gibi yüksek tutarlı giderlerinizi esnek vade seçenekleri ile bütçenize yük etmenden yavaş yavaş öderken uygun faiz oranları ile zarar etmezsiniz.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kapsamından ihtiyaç sahiplerine 48 aya varan vade seçeneği sunarken 3 ayda bir ödeme imkanı ve değişken ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisiyle ticari kişiliğe sahip olanlar hariç belirli bir gelire sahip olan ve istihbaratı olumlu olan ihtiyaç sahiplerine 1,75 faiz oranından ihtiyaç kredisi veriyor. Aynı zamanda Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kapsamında teminat ve hayat sigortası da istemektedir.

Vakıfbank’tan 48 ay vadeli 1,75 faiz oranından 10.000 TL miktarında taksitli ihtiyaç kredisi alırsanız kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 28,7192% olur. Yıllık toplam maliyet oranına faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir. 10.000 TL tutarındaki kredinin kredi tahsis ücreti 50 TL’dir. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi için hayat sigortası istemektedir. Hayat sigortası kişinin yaşına, cinsiyetine ve kredinin vadesine göre değişiklik gösterdiği için yıllık toplam maliyet oranına dâhil edilmemiştir.

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kampanyasına nüfus cüzdanı, çalışma durumuna göre gelir belgesi ve ikametgâh belgesi ile Vakıfbank şubelerinden başvurabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın