Ana SayfaGündemİş Bankası Traktör Kredisi

İş Bankası Traktör Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İş Bankası’ndan çiftçi için traktör desteği geldi. İş Bankası duyurduğu kampanya ile sıfır kilometre ya da ikinci el traktör alımı için, hasat zamanına uygun ödeme dönemleri ve 48 aya varan vade seçenekleri ile traktör kredisi imkanı sunmaktadır. İş Bankası traktör kredisi ve tüm detaylar bu yazıda!

İş Bankası’nın duyurduğu kampanyasında çiftçiler için 4 yıla varan vade seçenekleri ve %1,26’dan başlayan faiz oranları ile çok özel koşullarda likidite sağlamak mümkün olacaktır. Kampanya kapsamında müşterilere hasat vadesine göre 6 aya varan taksit öteleme seçenekleri de sunulmaktadır.

İş Bankası Traktör Kredisi Çiftçinin İsteğine Göre Ödeme Seçeneği

İş Bankası kampanyası kapsamında müşterilere 100.000 Türk Lirasına kadar traktör kredisi imkanı sunmaktadır. Çiftçiler alacakları kredinin geri ödemesini 48 ay vadeye yayma olanağına sahiptirler. 4 yıllık süreçte geri ödenecek kredinin taksitleri düzenli olarak ayda bir yahut yılda 1 kez olmak üzere bankaya ödenebilecektir.

Bankadan 50.000 Türk Lirası traktör kredisi kullanan bir çiftçi aylık yüzde 1,26 faiz oranı ile karşılaşacaktır. Kredisini 48 aylık sürede geri ödeyecek olan müşterinin yıllık bazda bankaya yatırması gereken taksit tutarı 17.500 Türk Lirasıdır. Müşteri aylık taksit ödemek ister ise takribi taksit tutarı 1.500 Türk Lirası olacaktır. Kampanya özelinde müşteriye banka tarafından çekilen kredi tutarının binde beşi oranında yani 750 Türk Lirası tutarında dosya masrafı ve 350 Türk Lirası tutarında vergi yansıtılacaktır. 4 yıllık vadeyle çekilen İş Bankası traktör kredisi için hem hayat sigortası hem de kasko yaptırmak zorunludur. Hayat sigortası poliçe primi ve kasko poliçe primi müşteriden ayrıca tahsil edilmektedir.

İş Bankası tarafından verilen traktör kredisinin; müşterinin almak istediği traktörün değerinin yüzde 70’ine kadar olabileceği unutulmamalıdır. Bu değer sıfır kilometre traktörlerde fatura meblağına, ikinci el traktörlerde ise kasko bedeline göre tayin edilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.