Ana SayfaGündemİş Bankası Traktör Kredisi

İş Bankası Traktör Kredisi

-

İş Bankası’ndan çiftçi için traktör desteği geldi. İş Bankası duyurduğu kampanya ile sıfır kilometre ya da ikinci el traktör alımı için, hasat zamanına uygun ödeme dönemleri ve 48 aya varan vade seçenekleri ile traktör kredisi imkanı sunmaktadır. İş Bankası traktör kredisi ve tüm detaylar bu yazıda!

İş Bankası’nın duyurduğu kampanyasında çiftçiler için 4 yıla varan vade seçenekleri ve %1,26’dan başlayan faiz oranları ile çok özel koşullarda likidite sağlamak mümkün olacaktır. Kampanya kapsamında müşterilere hasat vadesine göre 6 aya varan taksit öteleme seçenekleri de sunulmaktadır.

İş Bankası Traktör Kredisi Çiftçinin İsteğine Göre Ödeme Seçeneği

İş Bankası kampanyası kapsamında müşterilere 100.000 Türk Lirasına kadar traktör kredisi imkanı sunmaktadır. Çiftçiler alacakları kredinin geri ödemesini 48 ay vadeye yayma olanağına sahiptirler. 4 yıllık süreçte geri ödenecek kredinin taksitleri düzenli olarak ayda bir yahut yılda 1 kez olmak üzere bankaya ödenebilecektir.

Bankadan 50.000 Türk Lirası traktör kredisi kullanan bir çiftçi aylık yüzde 1,26 faiz oranı ile karşılaşacaktır. Kredisini 48 aylık sürede geri ödeyecek olan müşterinin yıllık bazda bankaya yatırması gereken taksit tutarı 17.500 Türk Lirasıdır. Müşteri aylık taksit ödemek ister ise takribi taksit tutarı 1.500 Türk Lirası olacaktır. Kampanya özelinde müşteriye banka tarafından çekilen kredi tutarının binde beşi oranında yani 750 Türk Lirası tutarında dosya masrafı ve 350 Türk Lirası tutarında vergi yansıtılacaktır. 4 yıllık vadeyle çekilen İş Bankası traktör kredisi için hem hayat sigortası hem de kasko yaptırmak zorunludur. Hayat sigortası poliçe primi ve kasko poliçe primi müşteriden ayrıca tahsil edilmektedir.

İş Bankası tarafından verilen traktör kredisinin; müşterinin almak istediği traktörün değerinin yüzde 70’ine kadar olabileceği unutulmamalıdır. Bu değer sıfır kilometre traktörlerde fatura meblağına, ikinci el traktörlerde ise kasko bedeline göre tayin edilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol