Ana SayfaGündemKuveyttürk Katılım Bankası Kısa Vadeli Konut Kredisi Oranını 0,87’ye Çekti!

Kuveyttürk Katılım Bankası Kısa Vadeli Konut Kredisi Oranını 0,87’ye Çekti!
K

-

Kuveyttürk Katılım Bankası konut kredisi finansmanında öne çıkmak adına bir adım daha attı. Kısa vadeli konut finansmanı kullanmak isteyen müşteriler için banka oranları 0,87 seviyesine kadar indirdi. Kira ödemekten bıkan ancak ev alacak parası da olmayan vatandaşlardan bazıları faiz ödemek konusunda hassas. Bu yüzden faizli kredi kullanmak istemeyen müşteriler için alternatif oluşturan katılım bankaları, hassasiyet gösteren müşteriler için iyi bir seçenek olmaktadır.

Bankacılık sektöründe yaşanan yoğun rekabete katılım bankaları da yeni bir soluk getirdiler. Uygun kâr oranlarıyla ev almak isteyenlerin başvurabileceği katılım bankalarından biri de Kuveyttürk Katılım Bankası’dır.

En Kısa Vade Seçeneğinde Kâr Oranı Sadece Aylık 0,87!

Kuveyttürk Katılım Bankası konut finansmanında kâr oranlarını aylık yüzde 0,87 seviyesinden başlatmaktadır. En kısa vade seçeneği olan 0-24 ay vade seçeneğinde bu oran geçerlidir. İki sene içerisinde alacağı finansmanı ödeyemeyeceğini düşünen müşteriler daha uzun vadede ödeme yapmayı tercih edebilirler. 25 aydan 60 aya kadar vade aralıklarında konut finansmanı kullanan müşterilerin karşılaşacağı kâr oranı aylık 0,94 seviyesidir. 61-120 ay aralığında vade isteyen müşteriler için banka tarafından aylık yüzde 1,04 kâr oranı tayin edilmiştir.

Tam 200.000 Liraya Kadar Finansman Desteği Almak Mümkün!

Kuveyttürk Katılım Bankası konut finansmanı almak isteyen müşterileri için kredibilite miktarını da yüksek tutmuştur. Banka azami finansman tutarını 200.000 Türk Lirası olarak belirlemiştir. Konut finansmanı alan müşterilerden finansman tahsis ücreti olarak binde beş oranında dosya masrafı kesintisi yapılmaktadır. 200.000 Türk Lirası finansman kullanımında bu miktar 1.000 Türk Lirası olarak müşteriden tahsil edilmektedir. Ayrıca banka müşterilerden konut sigortası primi, DASK ( Doğal Afet ve Deprem Sigortası) poliçe primi ve hayat sigortası poliçe primi de tahsil edecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol