Ana SayfaGündemAdıyaman' da Okul Sporları Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Adıyaman’ da Okul Sporları Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
A

-

Adıyaman’ da görevli olan beden eğitimi öğretmenleri okul spor faaliyetleri 2016-2017 öğretim yılı değerlendirme toplantısı yapıldı. Beden eğitimi öğretmenlerinin değerlendirme ve planlama toplantısı Halk Eğitimi Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. Beden eğitimi öğretmenlerinin değerlendirme ve planlama toplantısı birçok ismin katılımıyla gerçekleştir. Adıyaman Halk Eğitimi Merkezi Toplantı salonunda gerçekleşen toplantı, Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Sporları Tertip Kurulu Üyesi Mehmet Şahin, Halk Eğitim Müdürü Aziz Özbilgiç, Okul Sporları Şube Müdürü Faruk Dursun ve beden eğitimi öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşti. 

Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı Spor Eğitiminde Artış Olduğunu Belirtti

Halk Eğitim Merkezinde yapılan toplantıda ” Batı İllerine göre İlimizde ve Bölgemizde çocuk sayısı giderek artmaktadır. Buna bağlı olarak spor yapan öğrenci sayımızda ciddi bir artış söz konusu. 2011-2012 Yıllarında 21 farklı branşta gençlerimize spor eğitimi verirken, bu yıl 40 farklı branşta gençlerimize spor eğitimi vereceğiz.Türkiye genelinde okul sporlarında Adıyaman’ ın başarısı 11. sırada yer alarak hepimizi gururlandırdı. 

Gençlerimizin daha iyi imkanlar dahilinde spor eğitimi alabilmeleri için antrenörlerimiz, tesislerimiz ve imkanlarımız dahilinde başarılı geçireceğimize inanıyorum ve hepinize 2016-2017 eğitim yılında başarılar diliyorum” dedi. 

Toplantı sonrası İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Sporları Tertip Kurulu Üyesi Zeynel Abidin Şenlik, yeni dönem faaliyetler ilgili sunum yaptı. 

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol