Ziraat Bankası’ndan 10 Yıla Varan Vade Seçenekleriyle Bireysel İşyeri Kredisi

Ziraat Bankası Bireysel İşyeri Kredisi

Üç kamu bankasından biri olan Ziraat Bankası kendi işini yapmak isteyen ve işyeri açmak için finansmana ihtiyaç duyanlar için bireysel işyeri kredisi kampanyası başlattı. Ziraat Bankası bireysel işyeri kredisi kapsamında işyeri açmak isteyenlere uygun faiz oranı ve 10 yıla varan vade seçeneği sunuyor.

Ziraat Bankası bireysel işyeri kredisi kampanyasıyla işyeri açmak isteyen ve kendi işim olsun diyenlere 120 aya varan vade seçeneği sunuyor. Ziraat Bankası 120 aya varan vade seçeneklerinin yanında söz konusu işyerinin ekspertiz değerinin yüzde 70’ne varan kredilendirme imkanı da tanıyor. Bunun yanında Ziraat Bankası bireysel işyeri kredisi kapsamında teminat olarak söz konusu işyerini ipotek ediyor ve gerekli görürse ek teminatta istiyor.

Ziraat Bankası bireysel işyeri kredisiyle işyeri kredisi kullanmak isteyenlere seçtikleri vade seçeneğine göre faiz oranı belirliyor. Ziraat Bankası 60 aya varan vade seçeneğine 1,19 faiz oranı uygularken 61-120 ay vadeli kredilere 1,21 faiz oranından işlem yapıyor. Ek olarak Ziraat Bankası bireysel işyeri kredisi kapsamında hayat sigortası, işyeri sigortası ve zorunlu deprem sigortası da istiyor.

Ziraat Bankası’ndan 60 ay vadeli 1,19 faiz oranından 50.000 TL miktarında bireysel işyeri kredisi alırsanız kredinizin aylı taksit tutarı 1.246,29 TL oluyor. Bunun yanında Ziraat Bankası bireysel işyeri kredisi kullananlardan KKDF ve BSMV de tahsil ediyor.

Ziraat Bankası bireysel işyeri kredisine başvuru formu, nüfus cüzdanı, gelir belgesi, satın alınmak istenen işyerinin tapu fotokopisi ile Ziraat Bankası şubelerinden başvurabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.