Krediler Anadolubank ’tan Uygun Kredi Faiz Oranlarıyla Taşıt Kredisi

Anadolubank ’tan Uygun Kredi Faiz Oranlarıyla Taşıt Kredisi

Son Güncelleme:

Anadolubank ‘tan Araba Sahibi Olmak İsteyenlere Taşıt Kredisi

Türkiye’deki özel bankalardan biri olan Anadolubank taksi parası vermekten ve toplu taşıma kullanmaktan bıkanlar için düşük faizli taşıt kredisi veriyor. Anadolubank taşıt kredisiyle hayalinizdeki arabaya sahip olmanız için uygun faiz oranı ve geniş vade seçenekleri sunuyor. Sizde 18 yaşındaysanız ve belli bir geliriniz varsa Anadolubank taşıt kredisinden yaralanabilirsiniz.

Anadolubank taşıt kredisi kampanyasıyla hayalindeki arabaya kavuşmak isteyenlere 48 ay vade seçenekleriyle taşıt kredisi veriyor. Anadolubank taşıt kredisi kapsamında 48 ay vade seçeneğinden kefil ve söz konusu arabanın teminat olarak rehin verilmesi şartıyla tüm sıfır yaşındaki binek taşıt alımlarında yaralanabilirsiniz.

Anadolubank taşıt kredisiyle hayallerini araba ile süsleyenler için taşıt kredisine 1,30 faiz oranı belirlemişti. Anadolubank 1,30 faiz oranlı taşıt kredisinde yaralanmak için Anadolubank’a araç alımınızla ilgili satış sözleşmesi veya fatura getirmeniz gerekir. Bunun yanında Anadolubank taşıt kredisi kapsamında hayat sigortası ve kredisi vadesi sürecinde kasko sigortası istemektedir.

Anadolubank ‘tan 48 ay vadeli 1,30 faiz oranından 30.000 TL miktarında taşıt kredisi alırsanız kredinizin aylık taksit tutarı 892,58 TL olurken toplam BSMV 535,16 TL olur. 48 ay vadeli ve 30.000 TL miktarındaki kredinin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 25,01 olur. Yıllık toplam maliyet oranına kredi tahsis ücreti, rehin tesis ücreti, faiz, vergiler ve ortalama bir sigorta primi dahildir. Sigorta prim ücretleri kişinin yaşı cinsiyetine be kredinin vadesine göre değişiklik gösterdiği için yıllık toplam maliyet oranında değişiklik olabilir.

Anadolubank taşıt kredisine nüfus cüzdanı, gelir belgesi, satın alınan aracın proforman faturası ile Anadolubank şubelerinden başvurabilirsiniz.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,422BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,626TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,536TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler