Müzik Akademisi Kapılarını Açıyor!

0

Başakşehir Belediyesi, İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa kurulan “müzik akademisi” öğrencilere kapılarını açıyor. Başakşehirli lise öğrencilerine yönelik açılan müzik akademisi ile öğrenciler müziğe doyacak. Müzik Akademisinin ders programı öğrencilerin okul sonrası saatlerine uygun olarak oluşturulacak. Okuldan sonra gençlerin sosyalleşmesi için oluşturulan alanda müzik eğitimi verilecek.Yeni bir müzik yoluna merhaba diyen öğrenciler, yeteneklerini açığa çıkarma fırsatı bulacaklar. 

Müzik Akademise Kayıtlar Çok Kolay

Müzik Akademisi’ nin ders programı öğrencilerin okul çıkış saatlerine göre ayarlanacak. Okul sonrasında öğrencilerin sosyalleşmesi için ortam oluşturulacak. Kayıtlar Başakşehir İlçesi’nde bulunan tüm resmi lise müdürlüklerinden, bilgi evlerinden ve BES Kültür Merkezinden yapılacak. 

Akademi Yeni Müzisyenler Yetiştirecek

Akademiye düzenli ve istikrarlı devam eden öğrencilerin başarıyla tamamlaması sonucunda, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikası almaya hak kazanmış olacaktır. Öğrenciler keman, piyano, gitar, kanun, bağlama, ney, perküsyon gibi kullanacakları müzik aletleriyle kendi yeteneklerini keşfetmiş olacaklar. Müzik Akademisi kayıtlar yapıldıktan sonra belirlenmiş olan Bilgi evlerinde çalışmalara başlanacak.

 

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın