Ana SayfaKredilerTEB Pratik İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi Kampanyası
T

-

TEB Pratik Kampanyası Sayesinde İnternetten Kredi Alınabiliyor!

Yüzlerce şubesiyle hizmet veren TEB güncel kredi paketleriyle tüketicilere ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. TEB ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri olan TEB Pratik Kredi tüketicilerin internet üzerinden kredi alabilmelerine olanak sağlıyor. Bu kredi kampanyasından faydalanan kişiler şubeye gitmeden kredi alabiliyorlar. Kredi başvurusu TEB internet sitesi üzerinden yapılıyor. Kısa sürede kredi başvurunuz sonuçlandıktan sonra eğer TEB hesabınız varsa krediniz hesabınıza geçiriliyor.

TEB Pratik Kredi için belirlenen ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda kredi faiz oranının ortalama olarak yüzde 1,55 olduğunu görüyoruz. Kredi başvuru yapan herkes aynı kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alabiliyor. Bu kredinin kredi faiz oranı müşterinin durumuna göre belirlenmiyor.

TEB Pratik Kredi kampanyasına başvuru yapmak için TEB şubelerini de ziyaret edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu TEB şubeleri aracılığıyla yaparsanız başvuru esnasında bazı belgeleri bankaya sunmanız gerekecek. Bu belgeler sırasıyla gelir belgesi, ikamet belgesi ve kimliktir. TEB gerekli görmesi durumunda sizlerden farklı belgeleri de talep edebilir.

Yıllık maliyet oranı yüzde 25 olan TEB Pratik Kredi için en fazla 3 yıl vade talep edebiliyorsunuz. Aylık ödeme yapmanız gereken bu kredi için en fazla 36 ay vade talep edebilirsiniz. Kredide borç erteleme ve toplu ödeme yapma imkânı bulunmuyor.

TEB Pratik Kredi kampanyası sayesinde 5 bin liralık bir kredi alarak bu krediyi 36 ayda bankaya geri ödemek isterseniz toplamda ödemeniz gereken masraf tutarı 207 lira olacaktır. Bu masraf toplamına sigorta bedeli ve kredi tahsis ücreti de dâhildir.

5 bin liralık kredi alarak bunu 36 ayda bankaya geri ödemek isteyen kişilerin aylık ödemeleri gereken taksit miktarı 191 lira olacaktır. Böylece 36 ayın toplamında bankaya 6904 lira ödeme yapmış olursunuz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol