Akbank’tan Araba Sahibi Olmak İsteyenlere Taşıt Kredisi

Pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulan Akbank araba sahibi olmak isteyenler için düşük faizli taşıt kredisi kampanyası başlattı. Akbank taşıt kredisi kapsamında almak istediğiniz sıfır kilometre binek araca uygun faiz oranı ve ensek vade seçenekleri bütçenize yük etmeden alabilirsiniz.

İstihbaratı olumlu olmak şartıyla kullanılabilen Akbank taşıt kredisiyle araba almak isteyenler 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirler. Akbank taşıt kredisi kapsamında nihai fatura bedeli 50.000 TL’yi geçmeyen araçlar için yüzde 70 kredilendirme imkanı tanırken, nihai fatura bedeli 50.000 TL’yi geçen araçlar için 50.000 TL’ye kadar olan kısmına yüzde 70, 50.000 TL’nin üstünde olan kısmına ise yüzde 50 kredilendirme imkanı sunuyor.

Kredi taksiti hane halkının aylık ortalama gelirinin yüzde 50’sini geçmemek şartıyla kullanabileceğiniz Akbank taşıt kredisi kampanyasıyla 1,27 faiz oranından taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca Akbank taşıt kredisi kapsamında hayat sigortası, kasko ve teminat olarak araç rehini de istemektedir.

Akbank’tan 48 ay vadeli 1,27 faiz oranından 20.000 TL miktarında taşıt kredisi alırsanız kredinizin aylık taksit tutarı 590,51 TL olurken kredinizin yıllık toplam maliyet oranı 20,2359% olur. Kredinizin tahsis ücreti ise 100 TL olur. Yıllık toplam maliyet oranına faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir. Ek olarak Akbank’tan taşıt kredisi almanız durumunda kasko primi, ferdi kaza sigortası primi masraflarınız olacaktır.

Akbank taşıt kredisine nüfus cüzdanı, gelir belgesi, fatura veya noter satış sözleşmesiyle Akbank şubelerinden başvurabilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + five =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.