QNB Finansbank 500.000 Liraya Kadar Konutta Faizi 0,90’a İndirdi!

Bankaların indirim yarışına geçen ay QNB grubunun satın alarak adını değiştirdiği QNB Finansbank’da katıldı. İş Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Akbank, Şekerbank gibi kuruluşların faiz oranlarında indirime gitmelerinin ardından QNB Finansbank da konut kredileri ile sınırlı olmak üzere faiz oranlarını aşağı yönlü revize etti.

QNB Finansbank bu indirim kapsamında konut kredileri için tayin ettiği asgari oranı aylık yüzde 0,95’den aylık yüzde 0,90 oranına çekti. Uzun vadeli kredi kullanımlarında da indirime giden banka vade seçeneğine göre müşterilerine 0,90 ile 0,95 arasında faiz oranları sunmaktadır.

Bütün Vadelerde Azami Kredi Miktarı 500.000 Türk Lirası!

QNB Finansbank konut kredisi dahilinde müşterilerine üç farklı seçenek sunmaktadır. Bu seçeneklerin tamamında müşterinin kullanabileceği maksimum konut kredisi miktarı 500.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Vade seçimine göre sınıflandırılan müşteriler buna uygun olarak faiz oranı ile karşılaşmaktadır.

QNB Finansbank konut kredisi kullanımlarında en kısa vade olan 1- 24 ay arası için faiz oranını aylık yüzde 0,95’den aylık yüzde 0,90 oranına indirmiştir. 25- 60 ay arası vade ile konut finansmanı kullanmak isteyen müşterileri için banka faiz oranını aylık yüzde 0,97’den aylık yüzde 0,93’e çekmiştir. 61- 120 ay arası vade seçeneği ile kredi kullanıp geri ödemelerini yapmak isteyen müşteriler için QNB Finansbank faiz oranlarını aylık yüzde 0,99 oranından aylık yüzde 0,95 oranına indirmiştir. Bu indirimle birlikte banka bu sene içerisinde konut kredileri için ikinci aşağı yönlü revizesini gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.