Citibank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Citibank ayda 5 bin lira geliri olduğunu belgeleyen müşterilerine yüzde 1,09 kredi faiz oranıyla 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Bu gelire sahip olmayan kişiler de düşük kredi faiz oranlarıyla kredi çekme hakkına sahipler. Bunun için Citibank ihtiyaç kredisi kampanyasına internet üzerinden başvuru yapmak gerekiyor. İnternet üzerinden yapılan başvurularda kredi faiz oranı yüzde 1,15 olarak belirleniyor.

Citibank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruda bulunmak için sms de atabilirsiniz. Eğer hemen Citibank ihtiyaç kredisi başvuruş yapmak istiyorsanız E yazıp 2484’e mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu işlemin ardından kredi başvurunuzun sonucu kısa süre sonra sizlere iletiliyor.

Citibank ihtiyaç kredisi için belirlenen vade seçenekleri 3 ay ile 60 ay arasında değişiyor. Bu krediyi alarak bankadan 4 yıl vade talep edebiliyorsunuz. Citibank ihtiyaç kredisi kampanyası özel sektör çalışanlarını kapsıyor. Devlet memurları kredi almak istediklerinde bir diğer kredi paketini tercih edebiliyorlar. Citibank kredi kampanyasına ait kredi faiz oranları sabit olsa da müşterinin kredi notuna göre kredi faiz oranında değişime gidilebilir.

Citibank ihtiyaç kredisi kampanyası diğer bankaların ihtiyaç kredilerine nazaran daha uzun bir vade ile veriliyor. Bu krediden faydalanan kişiler bankadan 60 aya kadar vade talep edebilirler. Sms ile ön başvuru yaptıktan sonra Citibank şubesine uğrayarak paranızı 1 gün içinde alabiliyorsunuz.

Yüzde 1,09 kredi faiz oranıyla 60 ay vadeli 10 bin lira kredi çeken kişiler aylık olarak 262 lira öderler. Buna ek olarak kredi paketi için kişilerden tahsil edilecek olan masraf toplamı 400 liradır.

Yüzde 1,15 kredi faiz oranıyla 10 bin lira ihtiyaç kredisi alarak 60 ayda geri ödemek isteyen kişiler ayda 267 lira öderler. Bu kredi için de talep edilecek olan masraf 400 liradır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.