Denizbank En az Önlisans Mezunu Tahsilat Yetkilileri Alacak!

1

Bankacılık sektörü, geniş bir yelpazeye etki eden sektörler arasında kendisini göstermektedir. Özellikle de son dönemlerde yaşanan dijital dünyadaki gelişmelerin bir etkisi ile de etki alanı günden güne artmaktadır.

Bankacılık sektörü içerisinde kariyer hedefi bulunduran adayların sayısı bir hayli fazladır. Sektör geniş ve banka personel alımları düzenli bir şekilde yapılsa dahi, başvurmakta olan adayların sayısı rekabet ortamını da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle donanımınızı iyi bir şekilde geliştirmeli ve okul hayatınızdan itibaren kariyer haritanızı doğru bir şekilde doldurmalısınız.

Banka sınavları, banka sektörü içerisinde elde edeceğiniz her pozisyon için son derece büyük önem arz eder. Banka sınavlarında başarılı olan adaylar, mülakatlar ile sektör içerisine dahil olurlar.

Uzun yıllardır, Türkiye dahilinde bankacılık faaliyetlerine devam etmekte olan Denizbank, bünyesi içerisinde çalıştırmak üzere yeni banka personel alımları yapacaktır. Söz konusu alım için uygun olan adaylar, Tahsilat Temsilcisi olarak görev yapacaklar. Tahsilat temsilcilerinden beklenilmekte olan görevler arasında Denizbank’ın var olan alacaklarını, müşterilerden tahsil etmesine yardım sağlamak ve bunu yaparken Denizbank’ın kurumsallığını zedelemeden, profesyonel bir şekilde çalışabilmek. Ödenmekte olan ya da ödenmesi tamamlanmış olan borçlar için ise, sonrasında detaylı bir şekilde rapor sunabilmek ve bu raporları yetkili kişiler ile paylaşarak analiz etmek gerekiyor.

Söz konusu banka personel alımı için ise, uygun görülmekte olan adaylar için aranan özellikler arasında, en az önlisans ya da dengi bir kurumdan mezun olabilmesi, iletişim becerisinin ise yüksek olması yerini alıyor.

Söz konusu alım ile ilgilenen adaylar aşağıda yer alan bağlantı ile ulaşabilirler:

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/tahsilat-temsilcisi-is-ilani/663526

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın