100.000 Türk Lirasına Kadar İhtiyaç Kredisi Garanti Bankası’nda!

0

Garanti Bankası ani ihtiyaçlar karşısında nakde sıkışan müşterilerine tüketici kredisi imkanı sunmaktadır. Üstelik bu kredi kapsamında klasik ihtiyaç kredilerinde sunulan finansman olanaklarını aşan miktarlar da nakit olanağı sunulmaktadır.

Garanti Bankası’nın ihtiyaç kredisi için belirlediği azami kredi miktarı tam 100.000 Türk Lirası. Yüksek meblağlı harcama gereksinimi olan vatandaşların bu krediden faydalanmaları mantıklı görünmektedir.

Azami Tutar 100.000 Türk Lirası, Azami Vade İse 48 Ay!

Kampanya dahilinde Garanti Bankası’ndan kredi kullanmak isteyen müşteriler borç geri ödemelerinde maksimum 48 aya kadar vadelendirme yapma imkanına sahiptir. Garanti Bankası kredi kampanyası dahilinde finansman kullanmak isteyen müşterileri için sabit bir faiz oranı tayin etmemiştir. Faiz oranları müşterinin çekmek istediği kredi ve kullanmak istediği vade süresine göre farklılık arz etmektedir.

Söz konusu kampanya dahilinde en uzun vade olan 48 ay ve en yüksek kullanılabilecek meblağ olan 100.000 Türk Lirası kredi için belirlenen faiz oranı aylık yüzde 1,19 seviyesidir. Bu oran Garanti Bankası’nın bu kampanya uyarınca verdiği en düşük faiz oranıdır. Vade süresi azaldıkça yahut kullanılmak istenen kredi miktarı azaldıkça; ters orantılı olarak bankanın uyguladığı faiz oranı artış göstermektedir.

100.000 Türk Lirası krediyi 36 ay vadede kullanmak isteyen müşteriye aylık yüzde 1.25, 24 ay vade de kullanmak isteyen müşteriye aylık yüzde 1,51 ve 12 ay vade de kullanmak isteyen müşteriye de aylık yüzde 1,53 oranında faiz öngörülmektedir. Aynı şekilde kullanılmak istenen kredi meblağı da azaldıkça kişiye uygulanacak olan faiz oranı artış göstermektedir. Garanti Bankası’nın bu kredi dahilinde sabit tuttuğu olgu ise masraf oranıdır. Kredi tahsis ücreti banka tarafından çekilen finansman tutarının binde 5’i olarak müşteriden tahsil edilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın