Şekerbank’tan “Esnafım” Kredisi

0

Şekerbank esnafa yönelik kampanya düzenliyor. Banka tarafından “Esnafım Kredisi” adı verilen kampanya dahilinde ticaretle uğraşan ve nakde sıkışan müşterilerin ihtiyaçlarının giderilmesi hedeflenmektedir.

Banka “esnafım kredisi” kapsamında kullanılabilecek kredi miktarının üst limitini 100.000 Türk Lirası olarak tayin etmiştir. Esnafın nakit ihtiyacını dikkate alarak üst limiti yüksek tutan Şekerbank, vade yelpazesini de genişletmiştir. Ayrıca farklı ödeme seçenekleri ile de esnafa kolaylık sağlamaktadır.

Farklı Ödeme Seçenekleri ile Esnafa Rahat Ödeme İmkanı ile 84 Aya Kadar Vade İmkanı!

Şekerbank “Esnafım Kredisi” Kampanyası uyarınca ticari müşterilerine birbirinden farklı ödeme imkanları tanımaktadır. İsteyen esnaf kredi geri ödemelerine birkaç ay sonra başlayabilme olanağına sahiptir. Ayrıca sıkışık olduğu aylarda geri ödeme yapmak istemeyen müşteriler için taksit atlatma seçeneği de sunulmaktadır. Ayrıca müşterinin kendi ödeme planını oluşturma hakkı da vardır.  Kredi kapsamında 100.000 Türk Lirasına kadar finansman imkanına sahip olan esnaf, kullandığı likiditeyi tam 7 yıl vadeye kadar geri ödeme olanağına sahiptir. Şekerbank “Esnafım Kredisi” dahilinde sunduğu vade seçeneklerinde faiz oranı değişikliği yapmayarak oranı 1,17 seviyesinde sabitlemiştir. Bankadan 100.000 Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri borcunu 84 ayda aylık sabit taksitlerde geri ödemek isterse; aylık taksit miktarı takribi 1.950 Türk Lirası olacaktır.

Kredi kapsamında ticari müşteriler aldıkları kredinin binde beşi oranında kredi tahsis ücreti ödemekle yükümlüdürler. Şekerbank müşterilerinden kredi vadeleri boyunca hayat sigortası yaptırmalarını istemektedir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti de banka tarafından müşteriden ayrıca tahsil edilmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın